Sante

Ár:   3920 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. május 16.

Lelőhely:   Müller

Lágy krémes alapozó értékes ásványi pigmentekkel. Bársonyos, tökéletesen hibátlan megjelenést biztosít az arcbőr számára. Kellemes, friss érzést kölcsönöz az arcbőr számára. Értékes jojoba olajjal, cupuacu vajjal és gránátalma kivonattal. Nem tartalmaz mesterséges szín-, illat és tartósítószereket, ásványi és szilikon olajokat.

BDIH által ellenőrzött natúrkozmetikum.

Rybka

2017. május 17.

Fedése valóban gyenge, inkább egy bb krémhez hasonlítható, de nagyon szépen egységesíti a bőrt. Ha véletlenül van pattanás, akkor az külön korrektort igényel. Szépek az összetevői is, felkenve nincs maszk hatása egyáltalán. Nem matt a finishe, ami a vízhiányos bőrömnek külön pozitívum, mert természetes hatást kelt. Nem ül bele a pórusokba, apróbb ráncokba. Én termálvizes spray-t fújok rá a végén, így még gyönyörűbb. Sok bio alapozót és bb/cc krémet próbáltam, eddig ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Soleil

2017. február 19.

Nekem nagyon bejött ez az alapozó, számomra elég a BB krémhez hasonló fedés, sőt,
azt várom el egy ilyen terméktől, hogy legyen szebb és egységesebb a bőröm, de ne keltsen mű hatást.
Utálom, ha pl. érzem az arcomon, hogy valami van rajta, vagy ha szárít egy alapozó..
Ezt jó érzés viselni, és szép a bőrömön. Érdekes, hogy nem annyira világos a legvilágosabb sem,
de télre nekem pont jó, szeretem, ha picit élénkít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

de télre nekem pont jó, szeretem, ha picit élénkít.

Lily1218

2017. február 15.

Müllerbe vettem, az eladó váltig állította, hogy milyen jól fed, ő is ezt használja.... hát nem. Kb. egy BB krémhez hasonlóan fed csak, így csak annak ajánlom, akinek ez elég. Kár, mert jó a cég, és jók az összetevők, de nem igazi alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

ameliemoon

2016. november 16.

A legvilágosabb árnyalat van meg, de télen a fehér bőrömön így is kissé elüt. Valóban nagyon fénylik, zsíros bőrűeknek púdert mindenképpen ajánlatos mellette használni. Cserébe nem okoz pattanást, sem kiütést, jól fed (egy jobb bb krémhez hasonló), emiatt abszolút természetes hatást kelt.

Nyártól-őszig használtam. Szeretem, az illata is diszkrét, de sajnos nem fényvédős, így kénytelen leszek leváltani, vagy kombinálni más termékkel. Még teszek egy kísérletet vele jövő nyáron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Ina

2014. október 24.

Nagyon szeretem, helyettesíti a nappali krémet is, igazából olyan, mint egy BB krém. Lehet, hogy szerencsésebb lett volna ez az elnevezés neki, mert valóban nem erős a fedése, viszont én pont ezt szeretem benne. Nincs vakolat a fejemen, de mégis szép egységes lesz tőle a bőröm. Nyáron nekem is volt, hogy kicsit fénylett tőle a bőröm, akkor elkezdtem porpúdert használni fölé, amit azóta nem is hagytam el. Így ez a kombináció annyira bejött, hogy az esküvőmre is ezzel sminkeltek! :) Nekem nagy kedvencem!! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

majap

2013. augusztus 13.

Nagyon jó összetevők, de sajnos a cél nem teljesül, egyáltalán nem fed csak picit halványít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

hgera

2012. július 22.

Az illata jó, az állaga jó, nagyon enyhén fedő, épp csak egy kis színt ad.
Nekem 1 bajom van vele: a szín mellé fényt is ad, amit én nem szeretek.
Majd még kísérletezem vele, de egyenlőre nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Az illata jó, az állaga jó, nagyon enyhén fedő, épp csak egy kis színt ad.
Nekem 1 bajom van vele: a szín mellé fényt is ad, amit én nem szeretek.
Majd még kísérletezem vele, de egyenlőre nem lett a kedvencem.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Sorbitol h 1 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.