Sante

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toti, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Megújult rugalmasságot biztosít a finom, vékonyszálú haj számára. Selyemproteinből és búzakorpa kivonatból álló gyengéd összetétele újjáéleszti a haj természetes szépségét és vitalitását, anélkül, hogy elnehezítené a frizurát. Biológiailag lebomló. BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikum.

Timicat

2019. november 27.

Nem csodaszer de a vékonyszalu hajamat már nem
Nehezíti el. Illetve talán a viszketes is mérséklődött amit valószínűleg más sampon okozott. Másodszorra habzik jobban, de egy natur terméktől ez nagyjából normális.
Már többször vettem újra, de ajánlott melle valami jó Balzsam vagy pakolas

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Nem csodaszer de a vékonyszalu hajamat már nem
Már többször vettem újra, de ajánlott melle valami jó Balzsam vagy pakolas

roseanne

2019. január 1.

Nem csak ez, de a Sante többi hajápolási terméke is csapnivaló! Nem jó vele hajat mosni, utána sprőd a haj (balzsam után), tartása nulla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

anna22

2018. március 27.

Az első véleményezővel teljesen egyetértek! ♥__♥ Habár én sokat használok belőle, mert úgy érzem jónak, de más samponból is, úgyhogy ez nem különbség. :D Minden sampon jobban habzik amúgy több vízzel. A hajat is érdemes jól átitatni előtte, meg a tenyeret is. (Nekem azért nem habzik elsőre, mert nem veszi be a vizet a hajam eléggé.) De nem mosok kétszer hajat egy alkalommal, mert nem látom értelmét csak azért megmosni mégegyszer, hogy habozzon. :'DDD (Általánosan, nem csak ezzel a termékkel vagyok így.)
Nem mondanám vékonyszálúnak a hajam, de lehet, nemtom, mindenesetre nekem csak jót okozott rosszat semmit. Imádom, de kegyetlen ára van. :( (Akciósan vettem róla tudomást egy dm-ben. Ahol teljes áron sosem látok Sante dolgokat. xD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Redlips

2017. szeptember 4.

Tényleg kellemes az illata, de sajnos borzalmas a termék. Szárít és durva tapintásúvá teszi a hajamat még a balzsam sem tud segíteni rajta. Formázni sem lehet utána, megy a kukába elég volt 3x használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

natasa

2017. február 6.

Vékonyszálú hajam van, de nekem nem igazán jó ez a sampon. Második samponozásra habzik rendesen, tisztít is, de nem ad semmi tartást, hajformázókat kell használnom, mert össze-vissza, sehogy nem áll a hajam mosás után. Kicsit mintha töltődne is tőle a hajam, ami engem zavar. A hajmosást nem tolja ki, ugyanannyit bír, mint más samponnal. Lehet, hogy hosszabb távon rugalmasabbá válna a hajam, de ezt nem tudom kivárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 6.

boglarkab

2016. november 26.

Árad belőle az a kellemes gyógynövényillat, imádom, és eszméletlen puha lett tőle a hajam (balzsam nélkül!). Kis mennyiség elég belőle, plusz egy kis víz a tenyérbe és szépen habzik. Ára 2000 Ft körüli a Müllerben, szerintem ilyen mennyiségek mellett sokáig kitart majd a tubus. Cruelty free, környezetbarát és nagyon jó használni, engem megvett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Hydrolyzed Silk

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.