Sante

Ár:   1360 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Akár egy finom, egzotikus koktél, illatával átjárja az egész testet és lelket. A gyengéd tisztító szubsztanciák csodálatosan finom habjai gyengéden, ám alaposan tisztítják a bőrt, miközben bio ananász és bio kókusz értékes kivonataival táplálják. Tápláló bio aloe verával biztosítja a bőr hidratálását még zuhanyzás közben is.

BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikum.

natasa

2015. január 30.

Az illata nem nagy durranás, szinte alig éreztem tusolás közben. Utána meg egyáltalán nem. Állaga kicsit géles, de elég híg. Úgy habzik, mint egy naturkozmetikum. Tulajdonképpen teljesen átlagos, de ahhoz képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

alacska

2012. június 7.

Szerelem volt első szaglásra, rögtön értettem, hogy miért ez az utolsó darab a polcon. :) Úgyhogy gyorsan megvettem.
A lelkesedésem az első használat után kissé alábbhagyott, mert ez a fantasztikus kókuszos-ananászos illat sajnos nem marad meg a bőrön. Ráadásul az első két használat után, bár tökéletesen hidratált, de viszketett tőle a bőröm. De mivel általában elég kitartó vagyok, adtam neki még egy esélyt és a viszketés teljesen megszűnt a harmadik használat után, a hidratáltság azonban maradt.
Kissé drágállom, én 1500-ért vettem a Müllerben, ennyiért biztos lehet jobbat is találni. Emiatt és az illat illékonysága miatt kap egy 4-est, pedig az összetevői alapján 5-ös lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Betaine, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

Sorbitol h 1 1

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.