Sante

Ár:   4130 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   Müller

Roni27

2012. június 5.

Eddig még csak egyszer használtam.
Elsőre 20 percig éreztem az illatát, miután felkentem, olyan sörhöz hasonlító :)
A szemem nem irritálta, ami nekem nagyon sokat jelent!
A színe nem az a sötét fekete, de így is kellemes. Két réteget kellett használnom. Nem dúsít, csak meghosszabbítja a szempillákat. Persze nem vízálló, így könnyen le tudtam mosni sminklemosóval, nem kellett dörzsölgetnem.
Az ára olyan 3500Ft körül van, sokalltam érte, de remélem hosszú távon megéri (azaz nem leszek rá allergiás).

Update: azóta is használom, teljesen elégedett vagyok vele, nem irritál, igaz, az illatát meg kell szokni. Viszont nem ajánlatos megkönnyezni semmit, mert nagyon csípi a szemet, ha belemegy. Feljavítom 5 csillagra, mert megérdemli, még akkor is, ha borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 5.

Eddig még csak egyszer használtam.
A szemem nem irritálta, ami nekem nagyon sokat jelent!

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.