Sante

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hajvarazs, az összetevőket feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• Bizonyított szempillanövesztő hatás 4 hét alatt!
  • A szempillanövesztő hatása független tesztelő intézet által is megerősítve
  • 24 órán keresztül erősíti, 4 hét használat után meghosszabbítja a szempillákat, ezáltal mélyebb tekintetet eredményez
  • Nem tartalmaz mesterséges szín-, illat és tartósítószereket, ásványi és szilikon olajokat
  • BDIH által ellenőrzött natúrkozmetikum

rottya

2019. január 26.

Az alsó szempillasoraimat meghosszabbította és növesztette,a felsőkön nem vettem észre nagy változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

lviki777

2018. február 8.

Tényleg sokkal hosszabbak lettek a szempilláim pár hét alatt. Nekem ez vált be eddig legjobban az eddig haszált szempillanövesztők közül. A másik kettő közül sem az Alverdés sem a noname kínai termék nem váltotta be a reményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

bbarabella19

(!)
2016. július 21.

Nem rég vettem a Müllerben 5990 Ft-ért amit egy kicsit sokalltam...A költözés miatt vannak kiamaradásaim (naponta 1-2 használat) így kb. másfél hétről tudok beszámolni ami nem túl sok idő...de! A vásárlás célja az volt, hogy találjak egy szempilla ápoló szérumot vagy valami mütyürkét (tudom-tudom ott a ricinusolaj olcsóbb és tutira hatásos csakhogy nagyon régóta halogattam a vásárlást a Müllerben pedig ricinust nem lehet kapni) , mert úgy éreztem kell valami táplálás a pilláimnak a sok spiral miatt főleg így nyáron. Szóval másfél hét tapasztalat: 1 hét után látok valamit, de hogy mit azt nem tudom (sajnos tényleg nem tudom megfogalmazni). Egy biztos: pozitív...a vásárlás céljának tökéletesen megfelelt! Éés ha még nődögél is az már csak hab a tortán. Nekem megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

gramonaeszter

2016. június 28.

Hónapok óta használom, nagyon sokáig elég a kis tubus. Eleinte nagy változásokat észleltem, lett ott is pillám, ahol előtte a nagy igénybevételtől kihullott, elkezdett hosszabbodni is és sok sok kis pihe új pilla jelent meg. Azonban ez a hatás egyre jobban kezdett múlni. Mára már semmiféle hatást nem észlelek, csak azért használom, mert még mindig van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

Renesmee

2016. március 5.

Három napja kezdtem használni, kíváncsian várom, hogy milyen hatása lesz 4 hét múlva. Müller nyitásakor kaptam ajándékba én is. Esténként viszem fel a szempillatövekre, nekem picit ég a bőröm tőle, de pár perc után megszűnik ez az érzés.Könnyű használni, állagra jó, az illata is kellemes.. A hatásról még nem tudok nyilatkozni, majd updatelek pár hét múlva. :)

Update: egy hónapig használtam, se sajnos semmilyen nem vettem észre... A szempillám nem lett tőle se dúsabb, se hosszabb...Kár, mert nagyon bizakodva kezdtem használni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

Adnilem

2016. február 15.

Update: Mivel azóta sem nagyon hullanak ki a pilláim, már olyan nagyok, mintha műszempilla lenne. Sűrűbb továbbra sem lett. Azért nem rossz, csak kicsit sokat kellett várni a hatásra. :) Kap még egy csillagot.

Én is ajándékba kaptam. Most használom 1 hónapja, így már igazán tudok véleményt írni a hatásáról (nem csak az illatáról, meg az áráról...).

A külföldi fórumokon én alig láttam teszteket róla, ami volt, az is elég negatív -> nem hat. Mivel a szempillagöndörítő elvágott pár szálat mind a két oldalon a pilláimból - mai napig nem jöttem rá hogyan, mert azóta sem volt ilyen - így nagyon megörültem, hogy ezt is lehetett ajándéknak választani. Tehát ilyen kis csonka pillarészekkel indultam neki a tesztnek. Eleinte reggel és este is kentem, most már csak egyszer egy nap.

Átlátszó folyadék, ecsetes kis felvivő applikátor. Egyszer-kétszer mártottam és tusszerűen kentem a szemhéjamra, meg alulra a pillák tövébe. Nálam semmilyen irritációt nem okozott elég gyorsan beszívódik, "mentolos érzést" okoz (hűsítő). Ha picit belemegy a szembe, akkor csíp, mint egy sampon. Sokáig nem történt semmi, csak azt vettem észre, hogy mintha kevesebb szál hullana ki. Mostanság kezdem látni, hogy mivel nem hullanak ki a régi pillák, így kicsit hosszabbak lettek. A csonka részen is szépen nőnek vissza. Az alsó pillasoron látszik feltűnőbben, hogy hosszabbak. Sűrűbb (még) nem lett, arra még várok, hátha! :) Szóval nem annyira szembetűnő, de van hatása. Kenem még, kíváncsi leszek, mi a maximum, amit ki lehet hozni belőle.

Ha az árát nézem, én nem vettem volna meg magamtól ennyiért. Ajándéknak tök jó volt. A mostani hatással ez kb. 3 csillag, ha fokozódni fog, akkor kaphat 4-et. Mondjuk nekem alapból hosszú pilláim vannak, szóval ez is befolyásolhatja azt, hogy mit látok. Nem tudom, hogy másik növesztők, pl. Realash mennyivel jobb, vagy rosszabb (az 3X ilyen drága ugye). Ez egy közepes számomra (eddig).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

lauraszolloskei

2015. december 5.

Az új Müller üzlet nyitásakor kaptam az Árkádban. Mikor megnéztem, hogy mégis mennyibe kerül, nagyon drágának találtam. Külföldi fórumokon csak jókat írtak róla, úgyhogy kíváncsian várom a végeredményt. Néhány napja használom napi kétszer. Majd meglátjuk. Egy apró gond, hogy első alkalommal kicsit égett tőle a szemem, de nem zavaróan, csak mint a ricinus olaj, kissé furcsa érzés volt, lehet, hogy az "ajánlott" mennyiségnél kicsit többet használtam.. Emiatt egyelőre 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 5.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Cimicifuga Racemosa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Cimicifuga Racemosa Root Extract, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.