Sante

Ár:   2420 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   Müller

Természetesen színező anyagok és növényi olajok felhasználásával készült korrektor ceruza.

Kiszerelés: 3 g

imcsi

2017. augusztus 12.

Egy ideje igyekszem inkább csak natúr termékeket használni, ezért próbáltam ki ezt a korrektort. A kisebb pattanásokat és foltokat elég jól elfedi, de amikor nagyon pattanásos a bőröm, akkor vegyszeres korrektorra kell váltanom. A szemem alatt is használom. Elfedi a sötét karikákat, viszont elég zsíros állagú, ezért ha még meleg is van és izzadok, beleül a szem alatti kis ráncokba. Télen viszont szeretem, akkor simán tart egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Moringa

2017. április 7.

Szerintem negyon jó ez a korrektor. A kozmetikusom szerint ha ez van rajtam, nem lehet megmondani, hogy használtam-e korrektort annyira összeolvad az arcszínemmel. Púderezni kell rá mert hamar csillogni kezd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Zsuzsu7

2016. április 13.

Reménykedtem benne,h szuper lesz mert jókat olvastam róla a neten.Nagyot csalódtam ebben a termékben.Fura,ragacsos állaga van.Szem alá nem vált be,mert nem fed elég jól,ha mosolyogsz,durván beleül a ráncocskákba és ott is marad.Pattit nem takarja el...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2