Sara Beauty Spa

Ár:   990 Ft és 1590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fannii15, Módosítva: 2019. február 15.

Ár:   990 Ft és 1590 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Magas E-vitamin tartalmú bőrvédő krém. Az E-vitamin természetes UV-szűrő, antioxidáns, semlegesíti a sejteket károsító szabad gyököket. Regenerál, hidratál és antioxidáns hatású. Nagy koncentrációban alkalmazva kiváló sejtvédő és vitalizáló hatású.

CicasJudit

2020. május 5.

Ez egy jó krém. Kellemes az illata, beszívódik, nem hagy ragacsos réteget. Miután beszívódott kéz mosásnál nem érzem azt h öblítem le a kezemről. Valóban beszívódik. Puhább, selymesebb lett a borom. Főleg a lábamon érződik. Vádlim mindig száraz. Sokáig lehet erezni az illatát ami kellemes frissítő.
Biztos újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Biztos újra veszem.