Sarah Jessica Parker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piszke, Módosítva: 2012. május 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: szilva, mandarin, kókusztej

Szív:  tubarózs, pikeke, jázmin

Alap: szantáfa, pézsma, nőszirom, ámbra

Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom 10ml
Ár: 1.500Ft/10ml postán maradó szállítással , Eladó: Kedi81
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom 100 ml
Ár: 5 600 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Doridori
Állapot: Kb. 5-10 ml hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Majd megbeszéljük a részleteket.... : )

Lyah

2016. február 12.

No, hát találtam neten egyet, és remélhetőleg hétfőn már úton van felém. Viszont annak, aki szereti, és hiányolja, üzenem, hogy Ferragamo F for Fascinating Night parfümje nagyjából mintha ugyanez lenne. Kaptam egy mintát ma egy kedves lánytól ajándékba, az F volt az, a Bloomból pedig van itthon. Nem totális az egyezés, főleg az elején, de rajtam egy fél óra elteltével kb ugyanaz a kettő, az F egy kicsit frissebb.
Maga a Bloom: imádom, menthetetlenül beleszerettem, és rajtam tartós is. Nagyon fogok spórolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

Dori1997

2015. április 19.

A tökéletes tavaszi/ nőies nyári illat! Nagyon szeretem, sajnos már mindjárt elfogy, de tuti, hogy újra fogom venni! Fantasztikus, friss, virágos, üde, sokáig érezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

Pampilla

2014. július 8.

2014. február 12. : Én a szilvát és a tubarózsát érzem a legdominánsabbnak benne,és van egy bizonyos mélysége ennek az illatnak,ami feledteti hogy ez is csak egy celebparfüm (de a jobbak közül való).Én nagyon imádom,remélem nem unom meg hamar,de mivel formálódik,alakul ahogy telik az idő,bontakozik ki belőle a sokféle összetevő,úgyhogy egy ideig biztosan jóban leszünk.Egyébként szerintem ez a legjobb SJP illat,a Lovely nem volt egy telitalálat,csak amolyan elmegy kategória.De ez a Covet pure bloom sokkal-sokkal több annál!

2014. július 8. : Kánikulában nem muzsikál valami fényesen,pedig azt hittem ez lesz az ő igazi ideje. 35 fok felett nagyon hamar elillan,és a szilva sem érződik igazán...amit pedig annyira szeretek benne.Nem baj,jön még nyárra ősz,akkor majd kivirágzik nekem újra...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 8.

Lola21

2014. május 24.

Nagyon finom virágos illat , nekem nagyon tetszik benne , hogy van egy kis gyümölcsös sttik-je, de nem túl tolakodóan( talán a szilva édessége miatt), a végén pedig a kókusz elviszi egy kellemes krémes finom lágy irányba,nagyon különleges A benne lévő pézsmától nagyon szexi:)) Engem teljesen elvarázsolt és a környezetemet is.
Rajtam nagyon tartós ,6-8 órát simán bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

Rajtam nagyon tartós ,6-8 órát simán bír.

édesfelhő

2013. július 3.

Én imádom ezt a parfümöt, hozzám nagyon passzol. Lola21 Mire cserélnéd?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

Én imádom ezt a parfümöt, hozzám nagyon passzol. Lola21 Mire cserélnéd?

Nyullabacska

2013. február 14.

Nekem bejött ez a parfüm. Szerintem a celeb parfümök között az egyik legjobb, legegyedibb. Az induló illat nem tetszik annyira, de amikor bontakozik ki a bőrön az nagyon kellemes. Nem túl erős, tolakodó, pont annyira hogy frissnek és nőiesnek érezzem magam. Közepesen tartós, egyszer-kétszer újra kell fújni egy nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

azursatellite

2012. május 11.

Nekem túl virágos. És nem is érzem koromnak megfelelőnek. A Covet sokkal-sokkal jobb :))

Barátom már nem volt ilyen finom vele, szerinte olyan az illata, mint hívjuk a szebb nevén.. egy 'légfrissítő'-nek, de legalább a drágább fajtából. :D
Ha kapnék egyet azért el tudnám használni, de magamnak nem venném meg, még így se, hogy nálunk a dm-ben kifutóban van a 100ml-s és csak 5000.
Az üvegét imádom, nagyon csini.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Az üvegét imádom, nagyon csini.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol