Savon Du Midi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. június 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Szappan olívaolajjal és levendulával.

Tvylvis

2016. július 27.

Lassan nincs olyan verzió, amit nem próbáltam, és még mindig kiválónak tartom e szappanokat egytől egyig. Finom, telt olívaillat, én nagyon szeretem. Egyszerűen jó érzés használni. A minőség kapcsán pedig csak ismételni tudom magam. Kiváló minőség nagyon jó áron. Nem málik, nem nyúlik, az utolsó grammig el lehet használni. Nem szárítja a bőrt. Ötös, egyértelműen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.