Schaebens

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez az osztályon felüli, értékes kényeztető maszk minden bőrtípusra alkalmas. Az értékes pezsgő, kaviár, és osztriga kivonatok aktiválják a mikrocirkulációt, nedvességet biztosít, finomítja és óvja az arcbőrt. A finom pezsgő illat emeli a jóérzést a kezelés folyamán. Az eredmény: már rövid idő után hat, az arcbőre sugárzóan friss, a bőre pihentnek, simának és zsengének hat majd. Élvezze az exkluzív, luxus élményt.

Anita1984

2015. november 21.

Könnyű zselés állagú, fényes aranyos opálos színű maszk. Az egész arcra és dekoltázsra is elég mennyiség. Felvitel után jóleső bizsergő érzést éreztem. 10 perc után meleg vízzel könnyen lemosható. A bőröm nagyon sima, friss és puha lett utána. Ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

GNóri

2015. augusztus 28.

Végre volt egy szabad délutánom magamra, így egy kis kényeztetésnek vettem meg ezt, és a csokis maszkot. Nos én csak az iszapos, lemosható maszkokat tudom elviselni magamon, így ennek az állaga nagyon nem tetszett, és valahogy a színe is csalódás volt, azt hittem, hogy intenzívebb aranyszínű lesz:D Végül is szépen kisimította az arcom, de nekem a használata nem volt kellemes, így többet nem hiszem, hogy megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

corleona

2015. május 5.

Németországban vettem, valahogy bízom az ottani bőrgyógyászati pecsétekben, és ez aszerint a besorolás szerint "sehr gut", azaz nagyon jó minősítést kapott. Az én minősítésem az "egynek elmegy" maszkok közé sorolta: igaz ugyan, hogy nem bánt (felkenés után egy picit nagyon picikét csíp), de különösen jó hatással sincsen a bőrömre. Az illata nagyon kellemes, tényleg luxus-élmény, bár az állaga (kifejezetten nyálkás-zselés) nem túl biztató, és már az első blikkre is gyanús, hogy ebben az arany legfeljebb csak csillámfesték, és semmi más. Lemosás után kissé fényes (nem csillogós, az szépen lejött vízzel!) lett az arcbőröm, feszes, és úgy-ahogy puha is. Az ára nem vészes (kb mint a többi dm-rossmann-müller márkás ilyen termékek többsége).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

rekag

2013. március 7.

Felkenés után tényleg csípte picit a bőröm, de pár perc után elmúlik és hát aki hozzá van szokva Ilcsi esemény előtti pakolásához, annak ez semmi. :-) Én kb. 30 percig hagytam hatni, lemosás után puha, finom és feltöltött lett a bőröm. Valószínűleg újraveszem. Most egyébként a Müllerben akciósak a Schaebens maszkok én fel is töltöttem a fiókomat velük. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

annamarialado

2012. december 13.

Használata után simma puha volt a bőröm és a finomabb ráncaimat szemmel láthatóan feltőltötte.Kicsit szebb összetevőkel rendelkezhetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 13.

Fenolia

2012. augusztus 16.

Nekem nagyon puha és sima lett ettől az arcom, nem győztem simogatni utána! Ezért az árért tökéletes! Egyébként az első percben engem is irritált egy kicsit, de aztán elmúlt és lemosás után nem volt semmi pirosas folt, csak üde arc. Jó, hogy ketté van osztva a tasak, így pont elég két használatra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

mankaa

2012. július 18.

Nagyon nyúzott voltam és a Müllerben kalandozva ezt találtam. Én maximálisan elégedett vagyok a hatással: kisimított, jól felszívódott, az illata átlagos, a mennyisége pedig 4 használatra elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Tigrisfog

2012. június 28.

Az első - és utolsó - használat alkalmával engem borzasztóan irritált ez a nyálkás anyag. Lehet, hogy ez valakinek luxus érzetet biztosít, de én úgy éreztem magam, mint akin egy csigacsalád haladt át.
A hatását nagyítóval is kár keresni, észveszejtően nagy luxus a semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

A hatását nagyítóval is kár keresni, észveszejtően nagy luxus a semmi.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.