Schaebens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2013. július 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító és bőrfeszesítő maszk Q10-zel, jojobaolajjal, szőlőmagolajjal, hibiszkuszkivonattal és rozmaringkivonattal ideális minden bőrtípusra, különösen az érett bőrre. Rendszeres használata csökkenti a bőröregedés jeleit, növeli a bőr rugalmasságát és feszességét. Használatával a bőr nem csak érezhetően puhább és simább lesz, de kipihentebbnek és fiatalosabbnak is hat.

0bikbik0

2015. október 23.

Ránctalanító hatását nem észleltem, de használata után határozottan teltebb, szinte megújult a bőröm, mintha kicserélték volna. Mivel nem kúraszerűen használom, a hatás nálam nem "állandó", egy-egy fontosabb esemény előtt szoktam használni este, és másnap megjegyzik: kipihent az arcom. Nekem furi ez a letörlős verzió, hiába törlöm ugyanis le a felesleget, még órákig úgy érzem, hogy ott van "valami" a bőrömön. Szerintem hasznos kis maszk :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 23.

valandil

2015. január 16.

Jojobaöl, Sheabutter, Urea... ennyi elég volt hogy bizalmamat adjam hozzá, nem is bántam meg. Felkenve nagyon kellemes érzést nyújt, és szebbnek látom a bőröm, hosszan tartó hatásáról nem tudok nyilatkozni. Letörölve (sima zsepi volt csak kéznél) nem csillog, nem fénylik, még sincs kiszáradva az egyébként elég gyakran feszülő bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

sunshinenymph

2014. március 11.

Nagyon szeretem ezt a pakolást, a kedvencemmé vált. Ha szeretnék kipihentnek tűnni, de nincs időm aludni, csak felteszem, és tényleg szépen kisimítja az arcot. Jó az állaga, nem csöpögős. 2 pakolást kapunk az árért, és egy adag bőségesen elegendő. Szépen beszívódik, én a felesleget babatörlőkendővel szoktam felitatni. Utána nem is feltétlenül szükséges hidratáló krém.
Az összetevőit most néztem csak meg, picit sok benne az illatanyag. Szerencsére nekem nem okoz bőrirritációt, így max pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Sodium Hyaluronate, Urea
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2