Schaebens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. július 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Revitalizáló és ránckisimitó koncentrátum gránátalma kivonattal és E vitaminnal. Javítja a bőr rugalmasságát, simítja és védi a bőrt. Konzerválóanyag és szinezékmentes összetétel.

sunshinenymph

2014. március 11.

Nekem ez az olaj nagyon nem jött be. Van egy másik szintén Schaebens, érett bőrre, amit majd megpróbálok feltölteni, mert még nem találtam itt. Na az szuper.
Ez az olaj bár finom illatú, iszonyatosan zsíros érzetet hagy a bőrön. Éjszakára kentem fel, s nem szívódott be egyáltalán mint a többi társa. Annyira zavart a zsíros, olajos érzet még reggel is, hogy sajnos ezért nem tudtam semmilyen előnyére koncentrálni. A maradékot elhasználom dekoltázsra, vagy ahol könnyebben felszívódik.
Az illata és az összetevői miatt adnék csak csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Az illata és az összetevői miatt adnék csak csillagot.

jibjab

2013. július 20.

Kellemes illatú olaj. Először megijedtem amikor kibontottam a kapszulát, aminek a fele pólómra fröccsent és nemigen akar kijönni belőle. Kombinált bőrre ilyen olajat kenni?! Aztán kipróbáltam és az olajos érzés illetve az olaj is rövid idő alatt felszívódott. Nappalra akkor használom, ha pár óráig biztosan nem megyek sehová. Éjszakai ápolásnak kiváló, akár magában felkenve, akár krémbe keverve. Reggelre nagyon sima lett tőle a bőröm. Egy alkalommal radír után olaj majd kicsit később szemránc és éjszakai krém volt rajtam, másik alkalommal a krémbe kevertem. Reggelre nagyon szép sima lett a bőröm és az olaj maradéktalanul felszívódott, nem lett diszkógömb a fejem. Annak ellenére, hogy olaj, nem okozott pattanásokat. Egy levéllel elhasználtam. Akciós volt a Müllerben, ha jól emlékszem 450Ft körül volt. 2-3 naponta használtam. Újra fogom venni, de lehet majd télre, mert az ilyen intenzívebb ápolás télen fontosabb a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.