Schaebens

Ár:   325 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   4 x 1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2012. augusztus 31.

Kiszerelés:   4 x 1,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kifejezetten a szemkörüli érzékeny bőr ápolására fejlesztették ki. Rendszeres használata csökkenti a ráncokat, kisimítja a szemkörnyéki kisebb ráncokat, eltünteti a szem alatti karikákat és táskákat, és növeli a bőr rugalmasságát.

kismadár

2018. szeptember 14.

Én nem maszkként használtam, hanem felkentem az egész arcomra mint egy sima éjszakai krémet, és reggelig hagytam. Testes, masszív krém, mégis szépen be tudott szívódni. Reggelre puha, fényes, feltöltött lett az arcom. Nem csodaszer, de szerettem használni. Kellemes, enyhe, visszafogott illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

umpalumpa

2017. február 14.

A szemem környékén egészen jól működött. Nem igazán ráncos, mint inkább táskás itt a bőröm, de bizonyos fényben én már látom hol fog összeráncolódni (a táskák külső szélén). Ilyen láthatatlan dolgokra és megelőzésre sztem remek. A feszesítést nem tudom hogyan kell érteni, de ami már lóg, az nem fog összehúzódni sajnos. Az orr-ajak barázdám kezd kirajzolódni, ezért még itt kentem vastagon. Meglepődtem, hogy majdnem eltűnt a bőrömben az egy tasaknyi krém. Szinte teljesen felszívódott. Jó tápláló. Ami pici maradt azt még az orcámon szétkentem.
Reggel és este is használok szemkörnyékápolókat ez mégis jól esett pluszban. Majd vadászom még rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Szilvi666

2017. január 20.

Nekem annyira nem jött be. Hidratálta ugyan a szemkörnyéket, de semmi egyebet nem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Akara

2016. december 15.

Most már használom egy ideje, és tényleg segít kiegyengetni a szemkörnyéket. Bár 24 évesen nálam még az elsődleges a megelőzés lenne, kicsit korán kijutottak nekem a ráncokból (valószínűleg a szemműtét utáni szemcseppek miatt) - ezeket kisimította korrekten, sikerült visszahidratálni az előző állapotra. Felkenés után nem irritálja a szemet, pedig elég közel szoktam kenni. Kellemesen hidratál, nem irritál, nem fullaszt. Az illatát nem élvezem annyira, de hát ez van, legalább tutira nem nyomták tele káros illatanyagokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

agirlhasnoname

2016. november 9.

Nagyon jó, valóban táplál, feszesít és hidratál. Egy pici tasak elég a szem- és szájkörnyékre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Anita1984

2015. november 17.

Puha, ragyogó lesz a szemkörnyék a használata után. Az apró ráncokat feltölti. Heti 2× használom, hosszú távon biztos hatékony lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

kavicsviola

2013. július 1.

Szépen hidratál, de valóban ez sem csodaszer :) A karikákat nem tűnteti el, nekem a szemkörnyéki duzzanatot sem szedte le, de időnként, amikor a szemkörnyékápolót kevésnek érzem, felkenem ezt. Ár-érték arányban nagyon jó termék, kellemes az illata és sokáig kitart, nálam egy zacskó legalább kétszer elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

sofye

2013. június 30.

Fiatal korom ellenére megjelentek az első ráncaim, ráadásul a szemem alatt. Azt nem mondom, hogy teljesen eltünteti őket, de sokat javított rajta. Minden nap használok szemkörnyékápolót, de azt kevésbé találom hatékonynak. Én nem szoktam az egész tasakot egyszerre elhasználni, valószínűleg én csinálom rosszul. :) Rajtahagyom úgy 15-20 percre, majd körkörös mozdulatokkal belemasszírozom a bőrömbe, végül lemosom. Szépen hidratál, a beduzzadt szemen is segít, kellemes érzetet hagy maga után. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

natasa

2013. április 11.

Nagyon kíváncsi voltam rá, így vettem egyet. Én annyira nem vagyok tőle elájulva.:-(
Konkrétan semmi különös hatást nem vettem észre egyelőre. Lehet, hogy rendszeres használata után mást mondok majd.
Jók az összetevők, kellemes az illata, olcsó is. Gondolom, hidratál valamennyire, de egyelőre nem gondolom csodaszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

lydykee

2013. március 6.

Nekem nagyon bejött. Táskás a szemem alatt, gyerekkorom óta jellemző ez rám, ezért nyilván ez sem tüntette el nyomtalanul, de sokat halványított a karikákon, és az apróbb ráncokat is rendezte. Jó érzés közben és utána, de a megadott időnél tovább nem szabad fenn hagynom, mert csípi a szemem. Eddig ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0