Schaebens

Ár:   325 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: felicitas, az összetevőket feltöltötte: Cosmonaut, Módosítva: 2016. június 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások és mitesszerek elleni arcmaszk iszappal, ásványi anygokkal, aloe verával, kamillával, cinkkel. Rendszeres használata megakadályozza a pattanások, mitesszerek és a bőrproblémák kialakulását. A bőr állapota láthatóan javul. Különösen ápoló hatóanyagai elpusztítják a pattanások kialakulásáért felelős baktériumokat, tisztítják és nyugtatják a bőrt. Használatával pórusai láthatóan finomabbak, bőre szebb, tisztább, és egészségesebb lesz.

mizantrop

2019. június 3.

ma feltettem és nagyon látványos a végeredmény, kb. mintha kozmetikusnál jártam volna! összehúzta a pórusaimat, magába szívta az összes zsírt és még puha is lett a bőröm. én azt mondom, ez egy szuper kis maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

liowonka

2018. május 15.

Nekem a kozmetikusom ajánlotta amolyan "tűzoltás" végett. Azóta mindig van itthon. Heti egyszer használom általában. A lemosás tényleg nem olyan egyszerű langyos vizbe mártott szivaccsal szoktam picit bevizezni es akkor sokkal könnyebb eltávolitani :) a pattikat megnyugtatja és hihetetlen puha tőle a bőr. Csak ajánlani tudom .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

bettyblue

2018. március 13.

Évek óta használom ezt a maszkot, ennél jobbat még nem találtam. Egy csomag 2 alkalomra elég, szépen pillingeli az arcomat amikor letörlöm egy nedves szivacssal. Utána tiszta lesz a bōröm, tonizàlom és élvezem a frisseséget. Hetente egyszer - kétszer használom, nagyon ajánlom minden érett bōrűnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

KlaudiaZs

2017. szeptember 12.

Egyik kedvenc maszkom lett, szépen kitisztítja a bőröm, lemattítja, mégse szárít, ha van pár pattanásom, azokat megnyugtatja, kevésbé lesz piros és gyulladt. Mindig van itthon belőle, általában egyszerre többet is veszek, de nekem sokáig elég egy tasak, nagyon vékonyan kenem fel, száradás után így könnyű lemosni, és bőven elég. Az összetevői is szépek, irritálni nem irritál, de ha kefés arctisztítás után viszem el, akkor van, hogy pár helyen csíp, ami nem meglepő, de ez hamar el is múlik. Részemről 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Merlotwine

2017. július 24.

Másodszor vettem, és nekem 3 használatra bőven elég a tasak.
Lehet, én kicsit vékonyabban viszem fel, mert nekem nem vészes a lemosása sem.
Nagyon jó, szeretem ezeket a tasakos maszkokat, mindig van itthon több féle, attól függően használgatom őket, hogy éppen mit kíván a bőröm. Ha látok pattanásokat, akkor ezt.
Mivel nagyon érzékeny a bőröm, félve nyúlok újdonságokhoz, de ez bevált. Agyonreklámozott, márkás, drága maszkhoz képest ég és föld, ennek a javára.
Megéri! 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Másodszor vettem, és nekem 3 használatra bőven elég a tasak.
Lehet, én kicsit vékonyabban viszem fel, mert nekem nem vészes a lemosása sem.
Megéri! 5 csillag!

Candy21

2016. december 25.

Kedvenc maszkom nagyon szépen lehúzza a pattanásokat tényleg nagyon nehéz lemosni de megéri vesződni vele szép tiszta lesz utána a bőröm na és persze pihe puha az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

LauraDorina

2016. december 23.

Nem kell megijedni tőle, csíp, de nem rossz értelemben. Felkenem egyszere hűsít és csíp, ahogy szilárdul, úgy csökken ez a csípő érzés. Én tovább hagyom rajta. Nagyon nehéz lemosni, de amint sikerül mindig megéri számomra! Egységesíti a bőrömet, a pattanások lehiggadnak, némelyik leszárad, a miteszerekre nekem viszomt nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.

szoszigabi

2016. november 26.

Nekem a krém verzió is nagyon bevált, így ezt is szerettem volna kipróbálni. Eben sem csalódtam! Nagyon szép egységes lett tőle a bőröm. A gyulladtabb részeket is nyugtatta, lehúzta a pirosságot és szuper puha lett az arcom. Nekem az orrom környékén csípett kb 1 percig picit, de nem volt vészes. Lemosni valóban nem a legegyszerűbb, de azért nem olyan vészes szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Norcica

2016. október 25.

Kicsit nekem is csípett az elején, de fennhagytam mert enyhült egy idő után. Azt leszámítva, hogy le kell vakarni az arcról annyira rászárad, nem rossz, kicsit puhított az arcomon. Nem hiszem, hogy veszek még belőle, kipróbálásképp jó volt, de nem ájultam el tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

pipacs17

2016. szeptember 21.

Gyorsan szarad, viszont a leszedese egy orokkevalosag volt. Szep egysegesse, simava, puhava varazsolja a bort. Negativum, hogy nincs legalabb 2 reszre szedve, de en meg a 3-at is megkockaztatnam... 1 alkalomra ez brutal mennyiseg! Ar-ertek aranyban jo, biztosan ujraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Propylene Glycol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!