Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2021. május 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Mannika00

2021. szeptember 1.

Sokáig kerestem a számomra megfelelő hidratálót és ebben a krémben találtam meg.Szinte egyből beszívódik a bőrömbe és matt hatása van,nem lesz tőle zsírosbödön fejem ,mint a szilikonos krémektől(sajnos a Cerave krémek nálam pl.ezt a hatást érték el,mintha megfulladna az arcbőröm).Hidratáló hatásával elégedett vagyok,még fiatal a bőröm,tehát úgy érzem ,hogy ennyi pont elég neki.Pattanásokat abszolút mérsékeli,mióta használom ki se jönnek,nyilván nem csak ennek a terméknek az érdeme ez,de szerintem nagyban segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

mokkalany

2021. augusztus 17.

Nagyon nehéz alkohol nélküli arckrémet találni, még a bio termékek között is, ezért bár ez a készítmény hamar "szétesik" vizes és száraz összetevőkre, és pár hónap alatt a szaga is megváltozhat, nekem állandóan újravásárolt alapdarab lett. Nappalra elég a hidratáló hatása, mert éjjelre gazdag krémet használok, csökkenti a bőrproblémákat, lehet rá színezett fényvédő kenni, és az alkohol hiánya miatt nem szárít (zsírosodást nem vettem észre, de melegben amúgy is gyakrabban púderezem magam). Maró hatást még nem éreztem, pedig naponta alkalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Bolgarka

2021. július 30.

Sok helyen ajánlották ezt a krémet (pl itt is), ezért gondoltam teszek egy próbát, és megvettem a Müllerben. Nagyon jó az INCI-je, jól használható, jól zárja a szérumokat, és matt a hatása. Viszont szerintem nem hidratál elég jól, mondjuk inkább nyárra tudom magában elképzelni. Illetve néha csíp. Hámlasztó és c-vitamin után hajlamos kicsit csípni, de pirosságot nem okoz. Összességében ár-érték arányban nem rossz, zsíros bőrűeknek szuper lehet.

Update - visszatértem ehhez a krémhez, így nyárra tényleg tökéletes, mert nem zsírosít, jól működik együtt a szérumokkal. Este használom, és reggelre nagyon puha és sima lesz tőle a bőröm. Nem gondoltam, hogy ennyire be fog válni, ezért kap még egy *-ot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

yokkoa

2021. július 18.

Én a 75 ml-shez jutottam hozzá féláron, kemény 650 ft-ért. (A képen nagyobb kiszerelés látható, a megadott ár is ahhoz tartozik.) Jó kis krém, nagyon szeretem. De! Nem mindennapos hidratálónak használom, inkább csak treatmentként, amikor gyulladt és sebes a bőröm egyszerre, meg érzem, hogy durvábban is zsírosodik, mint egyébként (nem is olyan rég, egy amúgy drága, de igencsak ócska púderrel sikerült ezt elérni). Sokan írják, hogy csíp. Szerintem az ép bőrön nem, csak a hámhiányos területeken. Azért, mert holttengeri só van benne, nem is kevés. Ez valóban csíp, de emellett fertőtlenítő és sebösszehúzó hatású. Ahogy írták már sokan, nagyon szép az inci. Hidratálásra önmagában néha kicsit kevésnek érzem, de önmagában gyakorlatilag nem is szoktam használni. Nekem nagyon érzékeny bőröm van, és ha bármit nem bír, az első reakció, hogy feldagadnak a szemeim. Első használatkor este bekentem az egész arcom, és reggelre ilyen feldagadt szemekkel ébredtem. Félre is tettem egy időre. Pár nap múlva esett le, hogy semmi allergia: a sótartalma miatt ödémásodtak be a szemeim, úgyhogy részemről szemkörnyékre nem ajánlom. Egyébként meg nagyon kiadós kiszerelés, problémás bőrűeknek (kivéve talán a kifejezetten száraz bőrt) ennyi pénzért - de még teljes áron is - ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

pinksunset

2021. január 15.

Régebben nagyon sokáig használtam, egy ideig tette a dolgát, bár eléggé zsírosította a bőröm, de elnéztem neki. Majd egy idő után borzalmasan elkezdte marni a bőröm, viszketett, égetett és vörös lett az egész arcom. Abba is hagytam a használatát. Sajnálom, mert sokat segített, de aztán nem tudom miért lett ez az allergiás reakcio.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

KockaCukor013

2020. április 24.

Régebben több tubussal is elhasználtam, amikor még mint egy Disco gömb csillogott a fejem. Aztán a 25 éves korom körül elkezdett alábbhagyni a faggyútermelés, időnként vízhiannyal küzdöttem, ahhoz pedig ő már túl kevés volt. Nagyon minimálisan hidratál csak, 30 fölött számomra már nem elég. Akkor sem, ha több lépéses rutinom van. Mindezek ellenére nem pontozom le, mert drogériás viszonylatban még mindig az egyik-, ha nem az egyetlen- legszebb összetevős arckrém. Bátran ajánlom zsíros bőrű tiniknek.
Pattanást nem okoz, nem árt, árban megfizethető, se parfüm, se alkohol nincs benne. A maga nemében szuper kis kence.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

kisviktoria

2019. június 12.

Szerettem volna szeretni, mert 1300 forintba került egy egész nagy tubus, de az Akneroxidos kezelésem kezdeti sikereit valószínűleg ez a krém gyilkolta meg, mert minden nap kijött pár patti, amikor használtam. Még próbálkozom vele, de nagyon gyanús sajnos, hogy nem leszünk öribarik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Bettii98

2019. május 23.

Irónikus, nem? Hogy a pattanástalanító még több pattanást okoz? Mert ugyebár ezt teszi semmi mást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Chantall

2019. március 18.

Kb 2 hónapja használom, ez az első tubusom. Én korábban sosem használtam arckrémet, de gondoltam 30-hoz közel ideje valamivel rendszeresen hidratálni a bőröm. Erre esett a választásom a zöld összetevők miatt. Nem csalódtam. Az állaga jó, nem zsírosítja el a bőröm, könnyű felkenni, gyorsan beszívódik. Én csak estére szoktam felkenni, szerencsére annyira nem száraz, hogy napközben is kelljen.
Nem mondom, hogy azóta nincs pattanásom, de ezek az apró hormonális okokból eredő patik csak, amik 2-3 nap alatt amúgy is eltűnnek. De én igazából nem is ezért használom, hanem hogy hidratált legyen a bőröm, és ne kezdjen el idejekorán ráncosodni. Elégedett vagyok a termékkel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Clementine

2018. október 23.

Egy hónapja kezdtem el használni kb. Rengeteget javított a bőrömön. A gyulladásokat gyorsan leviszi és hidratál. Az állaga kicsit fura, jól össze kell rázni. Reggelre és estére is ezt használom, néha napközben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract