Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Ár: 1200 , Eladó: stefanie95
Állapot: Párszor használt, bontva : 2018 július közepe , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás, személyesen vagy posta
Ár: 1200 ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvetel
Chantall

2019. március 18.

Kb 2 hónapja használom, ez az első tubusom. Én korábban sosem használtam arckrémet, de gondoltam 30-hoz közel ideje valamivel rendszeresen hidratálni a bőröm. Erre esett a választásom a zöld összetevők miatt. Nem csalódtam. Az állaga jó, nem zsírosítja el a bőröm, könnyű felkenni, gyorsan beszívódik. Én csak estére szoktam felkenni, szerencsére annyira nem száraz, hogy napközben is kelljen.
Nem mondom, hogy azóta nincs pattanásom, de ezek az apró hormonális okokból eredő patik csak, amik 2-3 nap alatt amúgy is eltűnnek. De én igazából nem is ezért használom, hanem hogy hidratált legyen a bőröm, és ne kezdjen el idejekorán ráncosodni. Elégedett vagyok a termékkel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Clementine

2018. október 23.

Egy hónapja kezdtem el használni kb. Rengeteget javított a bőrömön. A gyulladásokat gyorsan leviszi és hidratál. Az állaga kicsit fura, jól össze kell rázni. Reggelre és estére is ezt használom, néha napközben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

0bikbik0

2018. szeptember 15.

A sok jó vélemény ellenére nálunk változást nem hozott... Igaz rontani sem rontott semmin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Timea22

2018. július 17.

1 het utan mar lattam valtozast a boromon. Nem nehez krem, jol beszivodik. Neha kicsit csipi az elejen az arcom , de ez ertheto a sotartalom miatt. Ar ertek aranyban megfelelo, barkinek ajanlom aki pattanasos borrel kuzd! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

B.Letta

2018. június 29.

*5!!!
Az utolsó kétségbe esésemben vettem ezt a krémet.
Hajlamos vagyok a pattanásokra,de csak 1-1 szokott kijönni,és hamar el is múlik.Kb 2,5 hónapja rettentő gyulladt pattanások keletkeztek az arcomon.Nem tudtam vele mit kezdeni. Beszereztem egy-két márkásabb terméket rosszabb lett a helyzet.Aztán olvasgattam a neten,ahol szembejött velem ez a termék,Gondoltam egy próbát megér,hiszen nevetségesen olcsó.Elmentem,megvettem és azóta hű társam.2hónapja tesztelem,nem akartam elhamarkodott véleményt írni róla.nagyon szép lett az arcom tőle.Parfüm mentes.Kicsit nehéz,sűrű krém,de nem kell túlzásokba esni.Én borsónyinál kicsit többet nyomok a kezemre és azt oszlatom el az arcomon amit,az pillanatok alatt be is szív.Nem csíp,nem okoz irritációt sem.Megvettem a hozzá tartozó radírt is,amit szintén előszeretettel használok.Biztosan újra veszem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

*5!!!
Az utolsó kétségbe esésemben vettem ezt a krémet.

bambusz09

2018. május 22.

Valamikor tavasz elején-közepén vásároltam meg, akkor még nappal is használtam. Most a melegebb napokon már túl nehéz nappalra (fényvédővel meg még inkább), így csak este használom. Nekem nagyon szépen rendbe tette az arcomat. Bár meglehet, hogy a rutin többi része is sokat segített. Mindenesetre a bőröm szárazabb részeit jól hidratálja, a zsírosabbakat pedig nem tömíti el és nem is érzem soknak. Az állaga fura túrós, de könnyen el tudom oszlatni és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

rtteszvesz

2018. május 22.

Télire este használtam, nyárra nekem sok. Néha csípte picit a bőröm, először nagyon tetszett, de aztán kicsit darabos lett, akkor már nem szerettem annyira. Nem romlott meg szerintem szaga nem változott, patit sem okozott, így elhasználtam. Vettem még egyet, de azt már csak ősszel bontom fel. Mostanában nem láttam a Müllerben, én még februárban vettem.
Ár-érték arányban nagyon jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Ár-érték arányban nagyon jó krém.

Dorci24

2018. május 13.

A bőröm iszonyat háklis mindenre :( , úgyhogy kipróbáltam ezt. Az első flakon úgy rendbetette a bőröm, hogy mindenki megjegyezte, hogy milyen szép mostanában. A második flakon végét viszont nem tudtam elhasználni, mert annyira folyt már. Ezért vettem egy harmadik flakonnal. És itt jött a meglepetés, amikor kinyomtam, mert úgy folyt mint az előző alja. Próbáltam összerázni, hűtőbe tenni, de semmi se használt :(
Elhasználom, de szerintem már nem veszem újra.

Update: A múltkori komment után sokat rázogattam, és mostmár semmi baja. Még mindig szereti a bőröm nagyon vékonyan felkenve. Viszont mivel olajos, zsírosodik egy kicsit tőle az arcom, ezért éjszakára használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Elhasználom, de szerintem már nem veszem újra.

Lina14

2018. május 11.

nekem egy kicsit erős nappalra, inkébb éjaszaka használom
nekem néha tud irritálni a holt tengeri kivonat6összetevő miatt, de inkább csak akkor amikor a havi baj miatt érzékeny vagyok
kicsit nehezebb eloszlatni, ez a vastagsága miatt lehet, viszont télen lehet jobb lesz napközben
nem vettem észre mattítást amikor nappal viseltem, de lehet ezzel többet kell v árnom, hogy lássam a hatását

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

nekem egy kicsit erős nappalra, inkébb éjaszaka használom

Dana1983

2018. április 27.

Az arcom száraz részeire kipróbáltam eddig sok fajta krémet, egyik se jött be. Vagy irritálták az érzékeny bőrömet, vagy pattanásokat csináltak.
Itt olvastam erről a termékről először és rohantam is megvenni. Kiválóan hidratál, nem okoz pattanásokat, nem irritál, mattít (nem mintha nálam ez számítana, mert éjjelre használom) és az ára is barátságos.

Update: Egy fél év alatt megromlott (darabos lett), úgyhogy kidobtam. Azért sem veszem újra, mert egy kicsit csípte a bőröm és szemkörnyékre nem lehetett kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract