Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online, drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2021. május 3.

Lelőhely:   online, drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kutyomano

2023. június 21.

Kistini korom óta használom, rekordidő alatt hozta mindig rendbe a bőröm, mikor kellett neki. Az illata nem a kedvenceim, de nem is elviselhetetlen, az állaga nekem is gyakran kicsit furcsa lesz egy idő után, viszont működni ugyanúgy működik és ez a lényeg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 21.

Szaffie

2022. november 3.

Nagyon rossz benne, hogy mikor kinyitom a tetejét, kifolyik. Ezt a fura állagot leszámítva még egy picit sajnos csíp a só miatt, illetve a hidratálása se az igazi. A szép összetevők miatt vettem meg, de nekem összességében nem jött be sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 3.

Palma215

2022. augusztus 6.

Én is szeretem. Tényleg kenőcs-szerű, furcsa az állaga de nagyon kellemes viselet. Olyannyira, hogy akár újra is kenem, mert jó érzés viselni. Egy igazi álom hidratáló zsíros olajos bőrre. Engem egyáltalán nem zavar az illata sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 6.

bogcsii

2021. október 29.

Annyira puhává varázsolja a bőrt ez a krém , imádom. Igaz nappara fogom használni mivel 100%-osan mattítja a bőrt ezért a fényvédő alá kell. Újra fogom venni jó árban is, és az is jó , hogy nincs benne illatanyag igaz emiatt van egy nagyon enyhe fura “szaga” de nem zavaró .. valamit valamiért 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

Mannika00

2021. szeptember 1.

Sokáig kerestem a számomra megfelelő hidratálót és ebben a krémben találtam meg.Szinte egyből beszívódik a bőrömbe és matt hatása van,nem lesz tőle zsírosbödön fejem ,mint a szilikonos krémektől(sajnos a Cerave krémek nálam pl.ezt a hatást érték el,mintha megfulladna az arcbőröm).Hidratáló hatásával elégedett vagyok,még fiatal a bőröm,tehát úgy érzem ,hogy ennyi pont elég neki.Pattanásokat abszolút mérsékeli,mióta használom ki se jönnek,nyilván nem csak ennek a terméknek az érdeme ez,de szerintem nagyban segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

mokkalany

2021. augusztus 17.

Nagyon nehéz alkohol nélküli arckrémet találni, még a bio termékek között is, ezért bár ez a készítmény hamar "szétesik" vizes és száraz összetevőkre, és pár hónap alatt a szaga is megváltozhat, nekem állandóan újravásárolt alapdarab lett. Nappalra elég a hidratáló hatása, mert éjjelre gazdag krémet használok, csökkenti a bőrproblémákat, lehet rá színezett fényvédő kenni, és az alkohol hiánya miatt nem szárít (zsírosodást nem vettem észre, de melegben amúgy is gyakrabban púderezem magam). Maró hatást még nem éreztem, pedig naponta alkalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Bolgarka

2021. július 30.

Sok helyen ajánlották ezt a krémet (pl itt is), ezért gondoltam teszek egy próbát, és megvettem a Müllerben. Nagyon jó az INCI-je, jól használható, jól zárja a szérumokat, és matt a hatása. Viszont szerintem nem hidratál elég jól, mondjuk inkább nyárra tudom magában elképzelni. Illetve néha csíp. Hámlasztó és c-vitamin után hajlamos kicsit csípni, de pirosságot nem okoz. Összességében ár-érték arányban nem rossz, zsíros bőrűeknek szuper lehet.

Update - visszatértem ehhez a krémhez, így nyárra tényleg tökéletes, mert nem zsírosít, jól működik együtt a szérumokkal. Este használom, és reggelre nagyon puha és sima lesz tőle a bőröm. Nem gondoltam, hogy ennyire be fog válni, ezért kap még egy *-ot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

yokkoa

2021. július 18.

Én a 75 ml-shez jutottam hozzá féláron, kemény 650 ft-ért. (A képen nagyobb kiszerelés látható, a megadott ár is ahhoz tartozik.) Jó kis krém, nagyon szeretem. De! Nem mindennapos hidratálónak használom, inkább csak treatmentként, amikor gyulladt és sebes a bőröm egyszerre, meg érzem, hogy durvábban is zsírosodik, mint egyébként (nem is olyan rég, egy amúgy drága, de igencsak ócska púderrel sikerült ezt elérni). Sokan írják, hogy csíp. Szerintem az ép bőrön nem, csak a hámhiányos területeken. Azért, mert holttengeri só van benne, nem is kevés. Ez valóban csíp, de emellett fertőtlenítő és sebösszehúzó hatású. Ahogy írták már sokan, nagyon szép az inci. Hidratálásra önmagában néha kicsit kevésnek érzem, de önmagában gyakorlatilag nem is szoktam használni. Nekem nagyon érzékeny bőröm van, és ha bármit nem bír, az első reakció, hogy feldagadnak a szemeim. Első használatkor este bekentem az egész arcom, és reggelre ilyen feldagadt szemekkel ébredtem. Félre is tettem egy időre. Pár nap múlva esett le, hogy semmi allergia: a sótartalma miatt ödémásodtak be a szemeim, úgyhogy részemről szemkörnyékre nem ajánlom. Egyébként meg nagyon kiadós kiszerelés, problémás bőrűeknek (kivéve talán a kifejezetten száraz bőrt) ennyi pénzért - de még teljes áron is - ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

pinksunset

2021. január 15.

Régebben nagyon sokáig használtam, egy ideig tette a dolgát, bár eléggé zsírosította a bőröm, de elnéztem neki. Majd egy idő után borzalmasan elkezdte marni a bőröm, viszketett, égetett és vörös lett az egész arcom. Abba is hagytam a használatát. Sajnálom, mert sokat segített, de aztán nem tudom miért lett ez az allergiás reakcio.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

KockaCukor013

2020. április 24.

Régebben több tubussal is elhasználtam, amikor még mint egy Disco gömb csillogott a fejem. Aztán a 25 éves korom körül elkezdett alábbhagyni a faggyútermelés, időnként vízhiannyal küzdöttem, ahhoz pedig ő már túl kevés volt. Nagyon minimálisan hidratál csak, 30 fölött számomra már nem elég. Akkor sem, ha több lépéses rutinom van. Mindezek ellenére nem pontozom le, mert drogériás viszonylatban még mindig az egyik-, ha nem az egyetlen- legszebb összetevős arckrém. Bátran ajánlom zsíros bőrű tiniknek.
Pattanást nem okoz, nem árt, árban megfizethető, se parfüm, se alkohol nincs benne. A maga nemében szuper kis kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.