Schauma

Ár:   490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet feltöltötte: rottya, az összetevőket feltöltötte: WonderWoman, Módosítva: 2015. július 27.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Ár: 400 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Újonnal bontott, egyszer próbált, Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

Jotunderkeresztanyu

2019. november 5.

Bebarnította a sötétszőke hajamat, és kb még zsírosabb lett, mint mielött megmostavele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

nicolekitti

2017. november 12.

Szeretem a Schauma samponokat, mindig kisérletezek más termékekkel is, de azt veszem észre, hogy csak visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

vikcsi

2016. július 19.

Nem szerettem, valahogy mindig annyira összegubancolódott tőle a hajam :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Nem szerettem, valahogy mindig annyira összegubancolódott tőle a hajam :/

tdorina3

2015. július 29.

Tisztít, nem zsírosít, nem ragad tőle össze a haj, szóval nekem egy teljesen átlagos sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Flora22

2015. július 15.

Régen sokat használtam ilyet, ha nem volt a koffeines testvére a boltban. Az illata számomra semleges.
De szárítani nem szárította a hajamat, ez nálam különösen egy jó pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

De szárítani nem szárította a hajamat, ez nálam különösen egy jó pont.

Keesia

2015. június 18.

Nekem az egyik viszonylag jól bevált drogériás samponom évek óta, ezen kívül a Dove festett hajra való samponját szerettem még sokáig.
Nem csodaszer, de rendben teszi a dolgát, nem zsírosítja a hajam, fakulás terén nem vettem észre, hogy rosszabb lenne a többinél, viszont egy kicsit úgy vettem észre szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

zdoreebaba

2013. július 27.
Már vagy 7 éve nem használtam Schauma-t. Nagyon furcsa látni, hogy ilyen sokan kipróbálták már. Egy időben nagyon szerettem, hetekig csak csalánosat használtam és az nagyon bevált, viszont az illatától eléggé megundorodtam és váltottam Babára.
A hatása jó volt, az illata is sokáig érződött, fényes és egészséges lett a hajam...
Ha látok a boltokban, biztosan leveszek egyet és újra elkezdem használni, mert azért jó emlékek fűződnek hozzá.

2015. június 15.
Pár hónapja fogyott el. Az egész család ezt használja. Bátyám annyira megszerette, hogy mindig ezt használná. Régen is szerettük, de most még jobban. Nagyon jól tisztít, megnyugtatja a fejbőrt és szép fényt ad a hajnak. Az illatát továbbra is nagyon szeretem... visszaemlékeztem a régi szép időkre, amikor mindig őt használtam... csalán, gyógynövény illat... felejthetetlen...
Ha megunom egy idő után úgy is visszatérek hozzá. Imádlak Schauma! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

2013. július 27.

Ha megunom egy idő után úgy is visszatérek hozzá. Imádlak Schauma! :D

nanija

2015. május 12.

Több éve használom, meg vagyok elégedve vele. Ár-érték arányban is megfelelő szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 12.

bonivagyok

2015. május 3.

4 éve a kedvenc samponom, a balzsamjával együtt tökéletes kombó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

4 éve a kedvenc samponom, a balzsamjával együtt tökéletes kombó! :)

D.Bianka

2015. május 1.

A hajam nagyon szereti ezt a sampont, ami meglepő mert szilikonmentes. mivel a hajam nem szereti a szilikonmentes hajápolókat, nem gondoltam volna hogy a sampon viszont jó lesz. Már itthon vettem észre hogy nincs benne szilikon. Mosás után a hajam nagyon gubancos lett, jó alaposan hidratáltam, és láss csodát a hajam 6 napig! szépen bírja mosás nélkül, érzem azt a bizonyos frissen mosott haj érzését, van tartása :). Viszont azt tudni kell 2-3 alkalommal mosok ugyan azzal a bizonyos samponnal hajat, mert a hajam (vagy fejbőröm) azt megszokja és eltűnik a varázs. Így otthon mindig 2-3 féle samponom van amit váltogatok a fent említettek szerint. Ezt tuti újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.