Schauma

Ár:   937 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biofeleség, Módosítva: 2019. április 3.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A 7 gyógynövény kivonatot tartalmazó formula könyed segítséget nyújt hajának és erősíti azt. A friss és ápolt, természetesen dús hajért. Bbizonyított hatékonyság: az intenzív-erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elvesztett fehérjéit és megerősíti a hajat. Erős és fényes hajért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

missmomsen

2019. február 13.

Anyukam hasznalja evek ota, neki bevalt nagyon jol.
En is rakaptam mostanaban, bar en alapban (ket)naponta mosok hajat edzes miatt. Viszont ettol a sampontol mas lesz a hajam, sokkal jobb, mint a tobbitol, amit eddig hasznaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Anyukam hasznalja evek ota, neki bevalt nagyon jol.

marsala

2019. január 23.

Tavaly nyaraláskor elfelejtettem magammal sampont vinni, ezért kölcsön kellett kérnem barátnőmtől, aki ezt a borzalmat használta:) ennyire rossz sampont életemben nem használtam, szárított, sokkal nehezebben tudtam kifésülni a hajam és viszketett tőle a fejem napokig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

pappevi1975

2018. november 1.

Semmi extra.
Semleges illat, semleges minőségű hatás.
Azt gondoltam gyógynövény tartalma révén segít hajam zsírosságát kordában tartani...
Nem így lett.
Kellemes vele hajat mosni, de nincs benne semmi plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

Semmi extra.
Semleges illat, semleges minőségű hatás.
Nem így lett.
Kellemes vele hajat mosni, de nincs benne semmi plusz.

draculina

2018. szeptember 28.

1 nap után úgy nézett ki a hajam mintha ehy hete nem mostam volna meg. És iszonyat korpás lett a fejbőröm tőle. Kár hogy nem lehet 0 csillagot adni 😡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

bettina28

2018. szeptember 27.

Jobban szeretem a finom illatú samponokat, ez pedig számomra semleges. Ezenkívül mást nem tudok róla elmondani, mert szerintem a hatása ugyanolyan, mint a márka többi tagja. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Seila

2018. szeptember 13.

Az egyik kedvenc samponom. Sokkal lassabban zsírosodik a hajam, szép, dús, és fényes lesz a használata után. Nem áll tőle égnek minden hajszálam, amit különösen értékelek. Az illata is kellemes, természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Timicy

2018. szeptember 10.

Túltisztítás, talán ez írja le legjobban a sampont. A fejbőröm szinte fájóan száraz utána és már másnap próbál kompenzálni a bőröm. A hajam fénytelen és sprőd, még balzsammal is. 2 csillagot csak azért kap, mert az illatát szeretem és kellemes érzés vele hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Effi

2018. augusztus 10.

Nagyon vicces látvány a fejem, miután ezzel mosok hajat. Úgy nézek ki, mint Einstein. Az összes babahajam az égnek áll csontszáraz állapotban. A hajam többi része puha és nagyon tiszta, de fénytelen és hamar sprőddé válik. Ismét bebizonyosodott, hogy a szilikonmentesség nálam nem bejövős. Minden hajmosásnál kétszer samponozok (kivéve, ha győz a lustaság) és először ezzel megmosom, mert ez tutira lepucol minden szennyet, azután muszáj egy szilikonos samponnal is átmennem rajta, vagy vállalhatatlan az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Anheszenamon

2018. július 9.

Ezer éve próbáltam ezt a sampont de nekem borzalmas volt. Sokkal hamarabb zsírosodott tőle a hajam. Egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

MiniMaus7

2018. július 9.

Jól tisztít, kellemes az illata, és kevésbé zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Jól tisztít, kellemes az illata, és kevésbé zsírosodik tőle a hajam.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.