Best of Beauty 2019

Schauma

Ár:   679 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2012. január 30.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A gyapjút és aloevera kivonatot tartalmazó sampon megszabadítja a hajat a felesleges zsírtól, ugyanakkor gyengéd is fejbőrhöz. 48 órán át friss érzést biztosít. Szilikonmentes. Ajánlott enyhén vagy erősen zsírosodó hajra.

Dorci24

2016. június 23.

Akkor vettem egy ilyet, amikor még nagyon zsírosodott a hajam. Ettől sokkal zsírosabb, gubancosabb, tartás nélküli lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

halexa11

2015. november 14.

Elvileg zsíros hajra találták ki, de csak megnőtt a fejbőröm faggyútermelése a használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 14.

bubita

2015. október 6.

Legrosszabb sampon amit életemben használtam. Az amúgy is zsírosodásra hajlamos hajamat még gyakrabban kellett mosnom és hála a szilikonmentes formulának (ami tudom, hogy egyébként jobb, mint a szilikonos) a hajamnak 0, azaz NULLA tartása volt tőle :( Apunak adtam oda, hogy használja el arra a pár szál hajára... Ez már a legalja :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Amikor elkezdték gyártani rögtön megvettem, mert azt hittem az a hajam tökéletes jellemzése, ami a flakonon volt. Ennek ellenére egy használat után a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Zsildom

2015. április 11.

A koffeines testvére miatt lettem hűtlen ehhez, de ahhoz nem juthatok hozzá, úgyhogy újra kezdjük a kapcsolatunk. Személy szerint nem hiszek abban, hogy a zsíros hajúak találnak olyan szert, amivel egyszer megmossák a hajukat és onnantól fogva két hetente, ha rá kell nézni. Mindig meghökkenek, amikor egy használat után borzalmas eredményt tapasztalva rohannak véleményezni egy terméket. Igazat adok Loreleinek:)
nekem max. 3 napig vállalható a hajam, nagyon nagyon szükséges esetben a negyediket száraz samponnal áthidalom, de nem szívesen. Ezen az elműlt két évtizedben semmi nem változtatott, el kellett fogadnom, hogy ennyi a jó érzet időtartamom. Ez a sampon és a balzsamja beváltotta a hozzá fűzött reményeket, a nekem szabott három napban tiszta, rugalmas, kezelhető a hajam. Csodát nem tud. Negatív tapasztalatot említeni sem tudok, tette a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 11.

pannababo

2015. április 10.

egy nyáron át használtam , tökéletes volt a háromnaponta történő mosáshoz :) lehet újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 10.

Lorelei

2015. március 18.

Nagyon gyorsan zsírosodó VOLT a hajam, amíg rá nem találtam erre a samponra. Napi mosás helyett már csak 2-3 naponta mosok hajat! Mindenkinek ajánlani tudom csak. Azt hozzá teszem, hogy ERŐSEN zsíros hajúaknak ajánlott főleg. És könyörgöm...azzal is legyetek tisztában, hogy attól hogy a fejbőrötök zsíros, és emiatt a hajtő is...attól még a hajvég nem...TEHÁÁÁÁT ápolni kell. Ez után kötelező a hajpakoló esetleg a balzsam. Remélem segítettem azoknak akik NEM JÓL használják a hajápoló termékeket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

liviaraganyi

2015. március 11.

Kellemes illat, hatékony és kíméletes tisztítás. Nagyjából ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

Kellemes illat, hatékony és kíméletes tisztítás. Nagyjából ennyi.

reny

2015. január 29.

az illata miatt egyik kedvenc samponom, nagyon jól tisztít, a zsírosodáson nem tudom,hogy segít-e, mert több sampont használok felváltva ... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Krémacska

2015. január 29.

Nagyon különleges, friss és tiszta illata van, nyáron élmény volt használni. Jól tisztít és habzik, sokáig elég. Egyik kedvenc samponom. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.