Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2014. január 27.

Kategória:   Hajápolók

Argán olajat tartalmaz. Csökkenti a hajvégek töredezését.

felhasznaloinev

2017. január 9.

Ez nagyon büdös! És összesen eddig jutottam, mert ezt a szagot nem lehet tolerálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

piperepozitív

2014. március 25.

Nem vagyok kibékülve a hajvégápoló olajak szétfolyós-ragacsos állagával, ezért reménykedtem, hogy a neve alapján ez tényleg krémes lesz. És igen, hófehér lágy krém, ami nem folyik szét az ujjaid között. Ez nagyon tetszik benne, emiatt kényelmesebb használni.
Kissé tincses lesz a haj felkenés után, pláne ha egy helyre kicsit több kerül, de másnapra azért beszívódik (este szoktam használni).
Ami nagyon gáz, az az illata. Egy kence illata szerintem ízlés kérdése, ilyet se mondtam még semmire, de ez konkrétan büdös. Vegyszerszagú. Mindenesetre reggelre ez elillan, nagyon enyhén érezni, és akkor már nem kellemetlen.
Hatékony összetevő benne szerintem csak a pantenol, keratin, és argánolaj, remélem ezek segítenek valamit a hajvégeken hosszú távon is. Hajmosás után nedves hajra Balea olajat szoktam kenni (fekete flakonos), ezért ennek a krémnek a hatását nehezen tudnám megsaccolni. Valamit segít szerintem, de sajnos az olajokat hatékonyabbnak érzem.
Állag: 5
Illat: -1
Hatás: 3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

Állag: 5
Illat: -1
Hatás: 3

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.