Schauma

Ár:   937 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: felicitas, az összetevőket feltöltötte: Villo, Módosítva: 2013. november 27.

Kategória:   Samponok

Intenzív olaj sampon - száraz, szálkásodásra hajlamos hajra makadámia olajjal, a hajtöredezés és a hajvégek szálkásodása ellen. Az intenzív ápoló vitaminoknak köszönhetően a Schauma erős és fényes hajat biztosítva erősíti és ápolja haját.

Kiszerelés: 250 ml

asdf27

2016. október 9.

nem rossz, de semmi extra. volt már rosszabb is, pl a Herbal Essence samponok....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

dandy

2015. július 24.

Az illata az nagyon jó, de ennyi, más jót nem tudok róla elmondani...hajszárítás után olyan volt a hajam tapintása mintha előtte legalább is zsírral kenegettem volna...kár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Tunderviragos

2015. július 12.

Sokáig használtam főleg nyáron, nekem szép volt a hajam tőle, aztán egy idő után azt éreztem, hogy gyorsan zsírosodik tőle a hajam és leváltottam, de rosszul tettem, majd még egy próbát adok neki újra, mert nem akarok ősszel újra száraz hajvégeket, úgy mint tavaly a biosamponoktól, az össezetevők miatt csak 4.es, de amúgy jó sampon. Lehet, hogy őt nyáron kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

auberginecat

2015. május 28.

el fogom használni, de nem veszem újra, mivel sem érdembeli változást nem tapasztaltam, sem jó illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Régen használtam de akkor nagyon sokáig, szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Régen használtam de akkor nagyon sokáig, szerettem

Villo

2013. november 23.

Kellemes édeskés, de mégis friss, hosszan tartó illatot hagy, kis mennyiség elég a hajmosáshoz, igen jól habzik és így könnyen eloszlatható a hajon. Én hosszú ideig használtam 3-4 naponta történő mosással és nem tapasztaltam szokatlan zsírosodást, pedig a hajam "zsíros" kategória. Azért hagytam abba, mert nehezen beszerezhetővé vált, de ha meglátom, mindig feltankolok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 23.

kozlokova73

2013. május 31.

Szep haj,fantasztikus illat. Mar a balzsamjaval egyutt nagyon nehez ,olajos erzest adott. Kesobb mar csak balzsam nelkul hasznaltam. Az illata tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 31.

Cicka

2013. május 6.

Két flakonig szuper volt!Nagyon jó,dús,göndör fürtöket csinált az amúgy enyhén hullámos hajamból,ha nem fésültem meg hajmosás után.De a második flakon végére egyre zsírosabb lett tőle a hajam,így többé nem használok ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 6.

Nusee

2013. március 11.

Nekem nem vált be sajnos, az illatától hányingerem volt, de még ez nekem nem jelent akkora problémát, viszont az a vakaródzás tőle... sosem felejtem el :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

szabiina

2013. február 6.

Régen rettenetesen száraz volt a hajam (egy gyógyszer szedése miatt). Már mindent kipróbáltam, amit ajánlottak, aztán rátaláltam erre a samponra. Már az első használat után éreztem, hogy puhább a hajam, és végre szép is volt, nem az a durva, szálkás. Nekem bevált, az illatát is nagyon szerettem. Azóta abbahagytam a gyógyszert, visszaállt a hajam a rendes állapotába.. De újra megvenném, ha ilyen problémám lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.