Best of Beauty 2019

Schauma

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 28.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Sampon matt, fénytelen hajra

Folyékony mikro-kristályokkal teszi káprázatosan fényessé a hajat 24 órán keresztül. Tükörfény hatás. Érezhetően rugalmasabb haj.

Boombapple

2017. július 3.

Megvettem, mert éppen ez akadt a kezembe. Én nem használtam, inkább olyan családi samponnak tettem ki. A páromnak nagyon bejött, mindazok ellenére, hogy rózsaszín. Neki gyorsan zsírosodik a haja, de ez a sampon nagyon szépen kitolta neki a hajmosást 4-5 napra. Nagyon szárította a haját és a fejbőrét, de neki ez is kellett. :) A haja egyébként nem lett ,,Tükörfény", egyáltalán nem volt fényes. Azóta csak ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Incuss

2017. január 22.

Hajmosás közben kicsit tartottam attól,hogy a hajamon marad a termék és zsíros tapintású lesz tőle a hajtövem,mert nagyon csúszóssá vált a hajam,viszont alapos kimosás után semmi ilyet nem tapasztaltam,szép dús és selymes lett.Mivel minden nap használok szárazsampont esténként,így arról nem tudok véleményt formálni,hogy zsírosít-e.Az illata kellemes,kicsit sűrűbb az állaga,és tetszik,hogy nincsen mindenféle felesleges színe,inkább csak áttetsző-rózsaszínes.Összességében tetszik,viszont kicsit nehéz volt ez után is a vékonyszálú,ámde sűrű hajamat kifésülni.Elképzelhető,hogy újra veszem legközelebb is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

b3ttina

2016. november 9.

Megszerettem ezt a sampont, a balzsamjával együtt. :)

Nem csodaszer, viszont nem viszket tőle a fejbőröm, nem zsírosodik hamar és az illata is mennyei.
Nem vettem soha Schauma terméket, de ez megéri!
És még talán fényesebb is a hajam tőle.. Egy próbát megér szerintem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Megszerettem ezt a sampont, a balzsamjával együtt. :)

Nem vettem soha Schauma terméket, de ez megéri!
És még talán fényesebb is a hajam tőle.. Egy próbát megér szerintem. :)

Luller

2016. október 13.

Nagy kedvenc lett ! A kisebb kiszerelés már fogyóban, úgyhogy gyorsan egy nagyobbat is beszereztem ! Remek az illata, ami tartós is - két napra rá is többen megjegyezték , milyen finom illatú a hajam :) A hatása jó, nekem nem zsírosodik tőle a hajam, viszont selymes és puha lesz tőle. Ragyogást, vagy csillogást ugyan nem tapasztaltam, de mindenképpen 5 csillag , pedig nem vagyok nagy Schaumás !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

drZsana

2016. szeptember 4.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam, finom az illata és tényleg puhább, fényesebb. Az én hajamon nem csak 24 órás a hatása. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Alexandra186

2016. július 18.

Úgy látom nem sokan vannak jó véleménnyel erről a samponról.
Évek óta kerestem a számomra tökéletes sampont, miután megtaláltam (garnier ultra doux barackos)
pár hónappal később nem lehetett kapni a városomban.
A nővérem barátja hozott Németországból, és kipróbáltuk a testvéreimmel.
A szőke hosszú töredezett hajra és a barna gyorsan zsírosodó hajra is bevált, pedig nagyon eltérő a hajunk szerkezete.
A garnier sampon után magasan ez a sampon vált be nekem leginkább.
Az illata nagyon finom, a hajam puha és fényes tőle, és nem csak 24 óráig tart a hatása!
Ráaldásul szilikonmentes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

Úgy látom nem sokan vannak jó véleménnyel erről a samponról.
pár hónappal később nem lehetett kapni a városomban.
A nővérem barátja hozott Németországból, és kipróbáltuk a testvéreimmel.
A garnier sampon után magasan ez a sampon vált be nekem leginkább.
Ráaldásul szilikonmentes is.

vikcsi

2016. július 14.

Nem tudom mit gondoljak erről a samponról. Nagyon szeretek vele hajat mosni, pont jó az állaga, nem kel sok, könnyen habzik, és nagyon tiszta érzetem magad utána. Balzsam nélkül is könnyen fésülhető, puha, fényes a hajam. Viszont másnap már zsírosnak érzem a hajam. Így csak 3*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

ZsanettBV

2016. július 12.

Nyaralásra vettem. Estefelé hajat mostam vele és már akkor éreztem,hogy gond lesz vele. Vártam másnap reggelig,majd inkább tusfürdővel mostam hajat,mert ez borzalmas. Zsíros tapintása volt,és a fényességet se nagyon tapasztaltam.
Mivel szilikonmentes kap **

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

Mivel szilikonmentes kap **

barabara

2016. május 6.

Mikor elutaztam nem vittem magammal sampont, gondoltam majd ott veszek. Mivel a balzsam változat nem volt olyan rossz, így gondoltam kipróbálom a sampont is. Sajnos csalódás volt. Használata közben olyan durvának éreztem a hajam, sokkal hamarabb zsírosodott a hajam tőle. Szinte már másnap moshattam volna újra. Sajnos ez most nem... két csillag, de csak az illata miatt - az kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

laurylole

2016. április 27.

Látom, eddig nem sokan nyilatkoztak pozitívan a termék használatáról, hát most én leszek a kivétel.:) Ennél jobb samponom még soha az életembe nem volt, pedig nem fűztem hozzá nagy reményeket. Amióta használom sokkal jobb állapotba van a hajam. Puha és fényes hajat varázsol. Nekem az illata is tetszik. Biztos hogy újra fogom venni. Jár az 5 csillag! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.