Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 14.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Hajmegújító sampon babassu dióolajjal és amino komplexszel, rendkívül sérült és száraz hajra. 6 fantasztikus regeneráló hatás: revitalizálás, táplálás, hajszerkezet megújítás, fény helyreállítás, töredezettség elleni és hajtöredezés okozta hajhullás elleni hatás. A selymesen ragyogó hajért, a hajtövektől a hajvégekig.

Mandarinka

2019. augusztus 9.

Semmi extra, de legalább nem árt, nem zsírosít, nem viszket tőle a fejem, kb. ennyi. Mindennapra vagy ha gyors kell valami olcsóbb megoldás arra jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Annacska22

2019. július 25.

Nekem nem vált be, korpás lett tőle a fejbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Nekem nem vált be, korpás lett tőle a fejbőröm.

Effi

2019. július 2.

Kellemes, friss samponillata van, ami nem nagyon marad a hajban, de mosás közben betölti a fürdőszobát. Nagyon habzik, sokáig kell öblíteni. Szépen tisztít, de nem csikorog tőle a haj, vizesen is érezni, mennyire selymes és puha tőle. Talán el leheletnyit szárítja a végeket, de ezt megfelelő hajápoló szerekkel ki lehet küszöbölni. Az én hajam 4-5 napot is kibír akár egy mosással, szóval nem zsírosít az átlagosnál jobban. Ami a legjobb, hogy ettől végre nem viszket a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Bettu

2019. június 11.

A homoktövises után próbáltam. Jó az illata, az összetevői is tetszenek. Árban is szuper, szeretem a Schauma samponokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

varaviri

2019. április 12.

Jó kis sampon, az illata semleges, az állaga kellemes. Puha és fényes lesz tőle a hajam, viszont kissé hamarabb zsírosodik (pár nap múlva mosni kell).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Donna89

2019. április 6.

Azt kell, hogy mondjam tènyleg jó ez a sampon, kislány koromban használtam Schaumát mikor anyukám vett magának, de akkor mèg nem nagyon figyeltem arra, hogy mivel mosak hajat. A Syosst váltottam le mert nagyon viszketet a fejbőröm mindegyiktől, meg az összes többitől. Aztán èpp elmentem samponèrt, ès ezt választottam, jól is tettem nem viszket tőle a fejbőröm, szèp lett tőle a hajam is, jól tisztìt, persze szerintem minden samponhoz kell használni balzsamot, pakolást stb de azt kell mondjam számomra megfelel ezt fogom használni. Szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Andika1601

2019. március 28.

jó balzsam nem zsírosít elégedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

jó balzsam nem zsírosít elégedett vagyok

Noyko

2019. február 4.

Annyira jó az illata! Teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Annyira jó az illata! Teljesen elégedett vagyok.

Csipetke

2019. január 29.

Én egy drágább kategóriájú sampont cseréltem le erre. Amit inkább nem minősítek. És egy másodpercre sem bánom. Régebben is használtam ezt a termek családot igazából azt sem tudom miért cseréltem le. Nagyon funk az illata és tényleg selymes és szép lesz tőle a hajam. Nem csomósodik és szépen ki tudom fésülni. Kevés kell belőle jól habzik és nem is kell sok belőle. Maradok ennél inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Rbkszkcs

2018. november 27.

Nekem semmit sem használ, sőt, a hajam is fura állagú lesz tőle. Ha más hajápolókkal kombinálom akkor elmegy. Biztosan nem veszek többet Schauma samponokat, ez a flakon is félig van, de szerintem a kukában fogja végezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.