Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 14.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Hajmegújító sampon babassu dióolajjal és amino komplexszel, rendkívül sérült és száraz hajra. 6 fantasztikus regeneráló hatás: revitalizálás, táplálás, hajszerkezet megújítás, fény helyreállítás, töredezettség elleni és hajtöredezés okozta hajhullás elleni hatás. A selymesen ragyogó hajért, a hajtövektől a hajvégekig.

aniko_farago

2020. május 31.

Kellemes az illata és puhává teszi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Kellemes az illata és puhává teszi a hajat.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 11.

Nagyon sokat használtam ezt a sampont, és imádtam az illatát. Jól táplálja a hajat, könnyűvé teszi és nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 11.

Mandarinka

2019. augusztus 9.

Semmi extra, de legalább nem árt, nem zsírosít, nem viszket tőle a fejem, kb. ennyi. Mindennapra vagy ha gyors kell valami olcsóbb megoldás arra jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Annacska22

2019. július 25.

Nekem nem vált be, korpás lett tőle a fejbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Nekem nem vált be, korpás lett tőle a fejbőröm.

Effi

2019. július 2.

Kellemes, friss samponillata van, ami nem nagyon marad a hajban, de mosás közben betölti a fürdőszobát. Nagyon habzik, sokáig kell öblíteni. Szépen tisztít, de nem csikorog tőle a haj, vizesen is érezni, mennyire selymes és puha tőle. Talán el leheletnyit szárítja a végeket, de ezt megfelelő hajápoló szerekkel ki lehet küszöbölni. Az én hajam 4-5 napot is kibír akár egy mosással, szóval nem zsírosít az átlagosnál jobban. Ami a legjobb, hogy ettől végre nem viszket a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Bettu

2019. június 11.

A homoktövises után próbáltam. Jó az illata, az összetevői is tetszenek. Árban is szuper, szeretem a Schauma samponokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

varaviri

2019. április 12.

Jó kis sampon, az illata semleges, az állaga kellemes. Puha és fényes lesz tőle a hajam, viszont kissé hamarabb zsírosodik (pár nap múlva mosni kell).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Donna89

2019. április 6.

Azt kell, hogy mondjam tènyleg jó ez a sampon, kislány koromban használtam Schaumát mikor anyukám vett magának, de akkor mèg nem nagyon figyeltem arra, hogy mivel mosak hajat. A Syosst váltottam le mert nagyon viszketet a fejbőröm mindegyiktől, meg az összes többitől. Aztán èpp elmentem samponèrt, ès ezt választottam, jól is tettem nem viszket tőle a fejbőröm, szèp lett tőle a hajam is, jól tisztìt, persze szerintem minden samponhoz kell használni balzsamot, pakolást stb de azt kell mondjam számomra megfelel ezt fogom használni. Szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Andika1601

2019. március 28.

jó balzsam nem zsírosít elégedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

jó balzsam nem zsírosít elégedett vagyok

Noyko

2019. február 4.

Annyira jó az illata! Teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Annyira jó az illata! Teljesen elégedett vagyok.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.