Schauma

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Kategória:   Samponok

Száraz, meggyengült hajra

Bársonyosan puhává és csillogóvá teszi a hajat, anélkül, hogy elnehezítené.100% csillogó haj, 90%-kal kevesebb töredezett hajszál. Érzéki,virágos illattal.

Kiszerelés: 250 ml

Natika86

2016. június 19.

Átlagos sampon számomra. Puhít, jó az illata. Mintha hamarabb zsírosodna a hajam.
Elhasználom, újra nem venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Elhasználom, újra nem venném.

Elkofen

2016. május 6.

Ez sem rosszabb sampon, mint a társai. Nekem a drágább Elseve, vagy Gliss Kur samponok sem műveltek csodákat a hajammal. Az illata nagyon kellemes az ára pedig roppant kedvező,(pláne akciósan). Hozza a szokásos Schauma minőséget: olyan kis kedves, olcsó árfekvésű, közepes minőségű. Mint írtam nem tartom csodaszernek, de nem rosszabb annyival a drágább márkáknál. Külön örülök neki, hogy szilikonmentes lett.
Nekem nem lett gubancos a hajam és balzsam nélkül is elég jól ki tudtam fésülni a még nedves (hosszú) szálakat. Nem szárítja hajat, s az enyémet nem is zsírosítja. Nem kell gyakrabban hajat mosnom, ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 6.

Zsokaa

2016. február 14.

Kellemes az illata, jó az állaga. Igaz csepegtettem bele olajat, nem is igazán tudom csak magát a sampont véleményezni így, de nekem bejött. Puha lett a hajam, és könnyebben ki tudtam fésülni. (Más samponoknál is ugyanígy jártam el az utóbbi időben, de nem volt ilyen jó az eredmény.) Az ára is egész baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Meszti

2016. február 13.

.Szárítja és gubancolja a hajam. Szinte tépem mikor fésülöm. Kb az 5-6. mosásra pedig teljesen kiszárította, csípte a fejbőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Irudi

2016. február 7.

Én nagyon elégedett vagyok ezzel a samponnal. Tudom, hogy elsősorban nem ez lenne a különlegessége, de nagyon jól tisztít. Még akár a hajmosás utáni harmadik napon sem kell szégyenkezve utcára menni a hajam miatt.

Sokadjára vettem újra, és egy darabig maradok is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Sokadjára vettem újra, és egy darabig maradok is ennél.

adrika0417

2016. február 4.

Régen sokat használtam ezt a márkát,aztán a szebb és jobb állapotú haj reményébe átváltottam a drágább samponokra h majd azok biztos csodát tesznek a hajammal. Butuska voltam-nem mindig az ár számit. Kb 2 hete lementem a barátommal a Goods Marketbe-és első látásra szerelem volt :D. Meg az ára is (360 ft-ért vettem 250ml-est) Szóval másnap kipróbáltam és elállt a szavam. Könnyen kitudtam fésülni a még vizes hajamat,amikor megszáradt huh álomszép lett.:D Finom illat,szilikon mentesség,könnyű kifésülhetőség.:)
Egy csillagot pedig csak azért vagyok kényteelen levonni mert könnyen zsirosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Vicus

2015. december 13.

Nagyon tetszett az illata, és bár csodát nem tett, de szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Nagyon tetszett az illata, és bár csodát nem tett, de szerettem.

trisztan

2015. szeptember 26.

Olyan közepeske.... nem árt sokat, de semmi különösebb csodát sem tesz. Az illata jó, de gubancolja a hajat. Kiárusításban féláron egy flakont megért, de többet nem veszek, még ennyiért sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Lorna

2015. szeptember 3.

Nagyon gubancolja a hajat, és szárít. Az illata viszont mesés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Nagyon gubancolja a hajat, és szárít. Az illata viszont mesés.

Cilike

2015. augusztus 24.

Őszintén szólva nem találkoztam még olyan termékkel a Schauma szériából, amivel ne lettem volna elégedett. Évek óta szeretem ezt a márkát és számomra egyfajta szórakozás minden hónapban más illatút megvenni belőle :) Hosszú, erős szálú, dús, festett hajam van száraz végekkel, de ha a Schauma sampon-balzsam-pakolás kombót használom, a végeredmény mindig ugyanaz: öröm, elégedettség, egyenes, fényes és sima haj mennyei illattal. Általában mindig valamelyik 100 Forintos boltban veszem meg a 400ml-es kiszerelést kb 650 Forintos áron. Nagyon megérdemli az Ötcsillagot*****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)