Schauma

Ár:   937 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Push-up volumen sampon - normál, vékonyszálú és erőtlen hajra. A kollagén-komplex-et tartalmazó szilikonmentes formula erősíti a haj szerkezetét és rugalmasságot kölcsönöz neki. Dúsabb hatás elnehezítés nélkül. Bizonyított hatékonyság: az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit és erősíti a hajat. Maximális erő és maximális ragyogás.
Bőrgyógyászok által dermatológiailag tesztelt.

MsBeataB

2016. december 4.

A kedvenc samponom!!:) Az én hajamhoz egyszerűen tökéletes, nem zsírosodik könnyen utána, jól tisztít, az illatát is szeretem.
A hajam szép fényes használat után. Már számtalanszor megvettem, sajnos mostanában nem találom a terméket egyik drogériában sem.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 4.

grd39

2016. november 25.

Sokáig használtam, bár az örökös vékonyszálú hajamon nem javított, nem lett dúsabb, de elég jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

zoeyshy

2016. július 29.

Nagyon jó illatú, de semmi különös. Átlagnál egy fokkal jobb;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Nagyon jó illatú, de semmi különös. Átlagnál egy fokkal jobb;)

SzellGreta

2016. július 3.

Bevallom őszintén csak azért kezdtem el ezt használni, mert utaztam és a sampon kondicionáló kombóm nagy nyomkodós kiszerelésben van. Ezt találtam histelen a szekrényben és még csak nem is én vettem, hanem ajándékba kaptam karácsonyra. Pozitív csalódás volt számomra és igazából segített rájönni, hogy a másik samponomhoz totál hozzászokott a hajam. Első használatnál a hatalmas lyuknak köszönhetően beleömlött a kezembe :D és nem is volt semmi különös élményem (balzsammal együtt használom ). Másodjára viszont szuper volt, jól megtisztította a hajam, puha és érezhetően sokkal dúsabbnak, erősebbnek tűnik, főleg ha beletúrok. Másnap sem aludtam le annyira laposra, mint általában, viszont a hajmosások közötti időszakot nem tolta ki. Egyetlen negatívum, hogy valamiért nem áll sehogy száradás után a hajam, de főleg nem úgy, ahogy kéne neki vagy ahogy szokott :D :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Emci

2016. március 25.

Nekem nagyon bevált ez a sampon.Frissítette a hajam, kivitte a hajamból a szilikont, mert nagyon jól tisztított, könnyen kifésülhető lett a hajam, illatát egyszerűen imádom, színe /samponnak/ gyönyörű halvány smaragd zöld, jól habzik, könnyű állagú.Abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

kissbarbara1990

2015. november 15.

Én egy flakonnal vígan elhasználtam, tényleg dúsabbnak tűnt tőle a frizurám. Elsőre nem habzott jól,de a második körben már rendesen. Finom illata van. Ha találok belőle valahol akkor veszek tutira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

lavender

2015. október 10.

Abszolút egyetértek az előttem szólóval: az amúgy is lelapuló hajam teljesen a fejemhez tapadt, és másnapra már tiszta zsíros hatást keltett. Nekem egyáltalán nem habosodott fel, úgyhogy gazdaságosnak sem mondanám, főleg, mert vannak ennél olcsóbb és jobb samponok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

krémparádé

2015. október 8.

Eddig beváltak a Schauma samponjai, ez viszont lemarad a sorban. Az illata kellemes, jól habzik, tisztít is, csak éppen semmi egyebet nem csinál,a hajamat laposabbnak és vékonyabbnak érzem tőle, mint egyébként. Hamarabb is zsírosodik, moshatom 2 naponta jó sokáig még, mert a 400 ml-s kiszerelést birtokolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Ohohhhohó anyukámnak nagyon bevált, amióta kijött csak ezt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Ohohhhohó anyukámnak nagyon bevált, amióta kijött csak ezt használja.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Barnás sárga.