Schauma

Ár:   679 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2017. május 23.

Kategória:   Hajápolás

pumpkinhead

2015. március 12.

Nem ez a legjobb balzsam a hajam számára, de nem is annyira rossz. könnyebben (de nem könnyen) ki tudom fésülni a göndör hajam, ezálltal annyira nem törik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Ophelia

2014. szeptember 13.

Tényleg nem jó semmire... a sötétbarna balzsamot nem találtam a polcokon, ezért helyette megvettem ezt, de össze sem lehet hasonlítani. Nekem még az illata se nagyon tetszik, a hatásáról nem is beszélve, konkrétan semmi. Totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Chi-Annie

2014. június 27.

Egy erős hármasra pontozom a következők miatt: segített a kifésülhetőségen és könnyebb volt formázni utána a hajamat, az állagán és hidratáltságán nem változtatott a hajamnak, az illata kellemes és tartós. Csak "annyi" a baj, hogy azt amit kéne tehát a hidratálás éppen nem nyújtja.

Ennek a fújós változatát viszont szeretem hiszen azt éppen hajformázás előtt szoktam használni, valamint illatosítónak is megteszi. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 27.

PiciBrigii

2014. június 11.

Az illata jó, nem drága, segíti kifésülni a hajam, de a száraz, töredezett hajnak szerintem nem jó..sőt néha miután megszáradt a hajam úgy néztem ki mint aki egy hete nem látott sampont..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 11.

p.dori0724

2013. november 5.

A száraz hajam állapotán semmit nem javított, sőt annak ellenére hogy nem sokat tettem a hajamra, hajszárítás után úgy néztem ki mintha zíros lenne a hajam. :/ Soha többet nem veszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Moncica

2013. szeptember 5.

Isteni illat viszont semmit sem ér a száraz hajnak ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Isteni illat viszont semmit sem ér a száraz hajnak ...

Nimras

2013. július 25.

Száraz és sérült hajra ajánlják. Ha nem használok hajpakolást is, csak ezt a balzsamot, akkor ugyanolyan száraz is marad a hajam utána. Hajtöredezésen semmit nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

somodiedo

2013. június 19.

Volt már jobb balzsamom is. Valamennyire megkönnyíti a hajam kifésülését, és hidratálja is, de nem az igazi. Ami nagyon tetszik benne az az erőteljes és tartós illat, még hajmosás utáni napon is finom kókusz illatban úszik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

kozlokova73

2013. május 31.

Ez volt a kedvenc. Puha,sima haj,kellemes kokusz fele illat. Megvaltozott. En nem tudom,ez uzleti fogas,vagy kisporolnak mar belole valamit!? No hagyjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 31.

Jessica

2013. február 26.

Nem bírom elviselni a kókuszillatot naptejen kívül másban, italban se, ezt véletlenül vettem meg, és már nem volt időm cserélgetni, hajat kellett mosnom. Azóta nem cseréltem le, csodát nem művel a hajammal, látszik a töredezés, de legalább kifésülhető és nem nehezíti el, nem zsírosodik be tőle. Eddig ezen kívűl egy ilyen márka volt életemben, de az drágább és mostanában nem tudom megvenni. Így marad ez...Ár értékarányban jó...de nem csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.