Schauma

Ár:   937 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2017. december 1.

Kategória:   Samponok

Regeneráló és ápoló sampon a sérült, száraz hajra. A sheavajat és kókusz-kivonatot tartalmazó formula simítja és ápolja a haját a látható rugalmasságért és egészséges ragyogásért. Bizonyított hatékonyság: az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit és erősíti a hajat. Maximális erő és maximális ragyogás.

Bőrgyógyászok által dermatológiailag tesztelt.

krisztiii77

2020. december 15.

Imadom az illatat,viszont gyorsabban zsirosodik tole a hajam,ujravenni nem fogom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Nikki1202

2019. május 24.

Nekem nem jött be. Megmostam a hajam, össze vissza szállt a hajam, másnapra meg baromi zsíros lett. Nekem ő a tipikus olcsó húsnak híg a leve. Nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

CrazyHairDontCare

2019. május 24.

Még a Curly Girl Method előtti hajápolási rutinom része volt talán évekig is. Azért választottam, mert tényleg nagyon száraz és károsodott volt a hajam a szinte folyamatos vasalástól. És valamiért azt is hittem, hogy genetikailag szöszös a hajam (spoiler a "szöszös", "frizzy" haj nem egy hajtípus, ha ezzel a gonddal küzdesz, mint én anno, valószínűleg vagy hullámos vagy göndör hajad van, amit kicsit másképpen kell ápolni mint az egyeneset).
- Az ilatát emlékszem, hogy nagyon szerettem (imádom a kókuszt), a hajamban viszont sosem érződött.
- Rettentően szárította az amúgyis száraz hajamat (hát a szulfátok már csak ilyenek). Úgy gubancolta a hajam, hogy minden hajmosás után férfi-ökölnyi hajcsomókat vesztettem el. Bár kezdem úgy érezni ez a hatás a Schauma samponok sajátja, a homoktövisessel is így jártam.
- Regenerálás? Jó vicc ettől a sampontól.
Hogy mért használtam ennyi ideig ha ennyire rossz hatással volt a hajamra? Azt hittem a hajam hibája ez a sok kellemetlen hatás. Max. akkor szerezném be ezt újra, ha bekövetkezne az apokalipszis és a zombik, mutáns-szörnyek és rablóbandák után már csak ezt találnám meg egy összedőlt dm romjai alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

- Regenerálás? Jó vicc ettől a sampontól.

butterfly99

2019. március 27.

A balzsamjával párban vettem meg még ősszel. Nagyon nem tetszett! Az illatával még nem is lett volna baj, viszont a hajam egy nap múlva olyan zsíros volt tőle mintha már minimum 1 hete nem is mostam volna. Utána adtam neki még 1-2 esélyt hátha a balzsam nélkül jobb lesz, de nem. Sehogy se vállt nekem ez be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

wildrose

2018. december 31.

Kellemes illatú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 31.

Kellemes illatú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a hajat.

lasvegas7

2018. december 16.

10enpár éve használtam,erős kókuszillat, ami nem hasonlit az igazi kokuszhoz. Jol habzik, az osszetevok csunyak, maradjon inkabb a boltok polcain. Nem ertem minek gyartanak ilyeneket,ez igaz a tobbi markara is. Karos a kornyezetre és a leirtak sem valosulnak meg. Taplalkozz rendesen a szép hajért!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Colormonkey

2018. március 28.

Fú, ez nekem nagyon nem jött be. nem habzik, aztán alig lehet kimosni, utána meg két nap és zsírosodik a hajam. Szerintem szörnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Bettus86

2017. november 1.

"Szupersima" lesz tőle a hajam szinte nem is kell balzsamozni. Illata isteni. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Moncsi1989

2017. április 19.

Jó az illata, de semmi több! A hajam iszonyatosan hullik tőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Jó az illata, de semmi több! A hajam iszonyatosan hullik tőle!

Jelizz

2017. március 17.

Tetszik az illata kokuszos de kb ennyi. Nem regeneral ,es gyorsabban zsirosodik a hajam es korpaspdik is tole 😕 nem birom elhasznalni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.