Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: Rasp, Módosítva: 2014. június 20.

Kategória:   Hajápolók

Hajerősítő spray

• erősíti és belülről építi újra a haj szerkezetét
  • akár 95%-al csökkenti a haj töredezettségét

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Írisz

2018. szeptember 20.

Nekem nem csinált semmit a száraz,szőkített hajammal :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Nekem nem csinált semmit a száraz,szőkített hajammal :(

olisamsi

2017. augusztus 10.

Nagyon finom illata van, mégha nem is ér semmit, legalább a hajamnak finom illatot kölcsönöz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

fajkaagi

2017. január 11.

Nagyon megkedveltem. Sok pakolást, sokféle krémet kipróbáltam már a szőke, kb. 20 éve festett hajamra. Hajpakolás után szárítás előtt fújom a hajamra, és érezhetően kezelhetőbb, fényesebb, szebb lett a hajam. Minden mosás után használni fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Enci76

2017. január 9.

Hajmosás után hiába balzsamoztam, szárítás után, mégis szállt a hajam, mintha 220-ba tettem volna. Ezzel a hajspray-el lefújtam, utána gyönyörűen tudtam formázni. Tartást ad a hajnak, felemeli a hajszálakat, és az illata csodálatos. Nem nehezíti el a frizurát, nem zsírosít. Sokáig használtam, de egy idő után megszokta a hajam, és nem nyújtotta azt a hatást amit korábban. Most pihentetem, de majd újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 9.

6vilag

2016. november 13.

Hajmosás után -bár balzsamoztam is rendesen- még sem tudtam kibontani a hajam. Ez ott árválkodott a polcon, gondoltam, hogy mielőtt kitépem az összes hajam, kipróbálom. Szerencsére sikerült ki is gubancolni.
Régebben is használtam ugyan már, viszont arra nem emlékszem, hogy miért lett kispályás. Gondolom vettem valami új izét, ezért szorulhatott háttérbe. Kezdek rájönni, hogy nincs is szükség annyi mindenre, mint amennyit képes vagyok felhalmozni.
Nos, most visszalépett a megérdemelt helyére. Hajmosás utáni hajbontásra tökéletes. Illata tényleg jó, remélem zsírosítani sem fogja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 13.

ramonanagy0669

2016. augusztus 17.

Glamour napokon szereztem be, 50% kupon volt rá ha jól emlékszem, egész jó, de csodát nem vártam, jó illata van, szép ,és puha lett tőle a hajam. Én inkább a Gliss Kur termékeket részesítem előnyben, de ez sem volt rossz. Újra venném! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Kinga79

2016. január 25.

Karácsonyra kaptam sampont + balzsamot. Megvettem hozzá ezt is. Az illatát sokáig megőrzi. Kicsit fényes lesz a hajam és nagyon egyenes. Kifejezett ápoló hatást, hogy puha lenne vagy nem lenne annyira látható a töredezettség nem vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Adelita

2016. január 11.

Hatásmechanizmusa: elsőnek szép és puha tőle a hajad, de másnapra kiszárítja (pedig alapból nem szénaboglya a hajam, de ez azzá tette)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Cu2tka-baba

2016. január 8.

Nagyon imádom:) Olcsó volt, az illata isteni és a hajam is szereti. Nem kicsit. Használom minden nap kb, este mikor kifésülöm a hajam és összekötöm hogy alváskor ne zavarjon1 -2 fújás neki és másnap nagyon puha és selymes lesz az amúgy hullámos hajam. Nem okoz kárt a hullámokban sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

PinkBelleLab

2015. december 24.

ILLATA ISTENI, A spray nekem fura, mert eléggé kispricceli a folyadékot, szóval hamar nedves lesz tőle az amúgy száraz haj. Még csak most használom,de tipikus SCHAUMA spray hatása van.:)
Ha tehetném őt csak azért használnám, hogy mindig finom illatú legyen a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

Ha tehetném őt csak azért használnám, hogy mindig finom illatú legyen a hajam.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.