Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml / 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Kiszerelés:   250 ml / 400 ml
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon fakó, tartás nélküli hajra

Vitalizálja a hajat a hajtövektől a hajvégekig, segít visszaállítani a haj természetes rugalmasságát, simaságát és ragyogását. A homoktövis ismert gazdag C-vitamin és anti-oxidáns tartalmáról. Az egészségesebb, élettel telibb hajért.

Stella1993

2020. december 8.

Egyetemi éveim alatt volt egyszer egy ilyenem. Akkor meg voltam vele elégedve, most már nem venném meg a ronda összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

klauds

2020. december 5.

Évek óta kedvenc samponom. Finom illatú, nagyon jól tisztít, ad egy plusz tartást, fényt a hajnak. 3-4 napot simán kibír két mosás közt a hajam, más samponoknál ez 2-3 szokott lenni. Imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

DianaS

2020. augusztus 15.

Az sls miatt nem lett kedvenc de ezt leszámítva jó schauma sampon és az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Rose23

2020. május 25.

Több Schauma sampont is próbáltam már, vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van, és ez a márka, illetve a szilikonmentes termékei váltak be leginkább.
Közülük is ez a kiemelkedő, bár már csak eurós boltokban lehet hozzájutni, de már legalább 1-2 éve ezt használom, néha kísérleteztem mással is, de semmi sem volt olyan jó, mint ez :)
Remélem még sokáig beszerezhető marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Remélem még sokáig beszerezhető marad.

Esztii78

2020. március 20.

Illata nem rossz. A színe furcsa de szépen kimossa a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Illata nem rossz. A színe furcsa de szépen kimossa a hajam.

CrazyHairDontCare

2019. május 14.

Még mielőtt elkezdtem volna a Curly Girl Method-öt használtam ezt egy ideig. Életem egyik legrosszabb samponja.
- Extrém száraz hajam van, minden szulfátos sampon szárít valamennyire, de ez konkrétan szalmabálát csinált a hajamból.
- Úgy összeragasztotta a hajam, hogy elsőre arra gondoltam, hogy biztos megvicceltek a lakótársaim és pillanatragasztót tettek a samponomba :D Literszámra használtam hozzá a balzsamot, hogy kibogozzam a csomókat.
- Egyetlen előnye volt, hogy nagyon jól habzott, illetve, hogy nemtartalmaz szilikont.
Nem szeretek termékeket kidobni, de ez miután a 2/3-át elhasználtam a kukában landolt, szerettem volna egy kicsit többet megtartani a hajamból hajmosáskor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Bettu

2019. március 12.

Valóban elég erős illata van, de nagyon kellemes. Bár az előző samponom jobban habzott, nem zsírosodik tőle előbb a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

bettina28

2018. szeptember 27.

Édeskés gyümölcsös illata volt, lényegében ezért is vettem meg. Egyébként jó sampon, viszonylag jó áron. Jól tisztít, az illata valameddig megmarad a hajban. Nem fogy kifejezetten gyorsan, jól habzik. Szerintem ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Sophi39

2018. augusztus 8.

Az illata nagyon jó, kicsit savanykás, és a hajam is szebb és puhább lett a használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

abicicaaa

2018. június 24.

Sosem valt be a schauma, de ezt kiakartam probalni a szilikonmentessege miatt. Jol tisztitja a hajam, valoban vitalizalonak erzem,
bar semmi extra.
Illata sokaig megmarad, nem zsirosit jobban, mint barmelyik masik sampon a vilagon, amit eddig volt szerencsem kiprobalni. Balzsamjaval egyutt hasznalom, eleg sanszos, hogy a puhasagot inkabb annak koszonhetem, es nem ennek.
A celra megfelel, de semmi pluszt nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

bar semmi extra.
A celra megfelel, de semmi pluszt nem ad.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.