Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml / 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Kiszerelés:   250 ml / 400 ml
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon fakó, tartás nélküli hajra

Vitalizálja a hajat a hajtövektől a hajvégekig, segít visszaállítani a haj természetes rugalmasságát, simaságát és ragyogását. A homoktövis ismert gazdag C-vitamin és anti-oxidáns tartalmáról. Az egészségesebb, élettel telibb hajért.

CrazyHairDontCare

2019. május 14.

Még mielőtt elkezdtem volna a Curly Girl Method-öt használtam ezt egy ideig. Életem egyik legrosszabb samponja.
- Extrém száraz hajam van, minden szulfátos sampon szárít valamennyire, de ez konkrétan szalmabálát csinált a hajamból.
- Úgy összeragasztotta a hajam, hogy elsőre arra gondoltam, hogy biztos megvicceltek a lakótársaim és pillanatragasztót tettek a samponomba :D Literszámra használtam hozzá a balzsamot, hogy kibogozzam a csomókat.
- Egyetlen előnye volt, hogy nagyon jól habzott, illetve, hogy nemtartalmaz szilikont.
Nem szeretek termékeket kidobni, de ez miután a 2/3-át elhasználtam a kukában landolt, szerettem volna egy kicsit többet megtartani a hajamból hajmosáskor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Bettu

2019. március 12.

Valóban elég erős illata van, de nagyon kellemes. Bár az előző samponom jobban habzott, nem zsírosodik tőle előbb a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

bettina28

2018. szeptember 27.

Édeskés gyümölcsös illata volt, lényegében ezért is vettem meg. Egyébként jó sampon, viszonylag jó áron. Jól tisztít, az illata valameddig megmarad a hajban. Nem fogy kifejezetten gyorsan, jól habzik. Szerintem ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Sophi39

2018. augusztus 8.

Az illata nagyon jó, kicsit savanykás, és a hajam is szebb és puhább lett a használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

abicicaaa

2018. június 24.

Sosem valt be a schauma, de ezt kiakartam probalni a szilikonmentessege miatt. Jol tisztitja a hajam, valoban vitalizalonak erzem,
bar semmi extra.
Illata sokaig megmarad, nem zsirosit jobban, mint barmelyik masik sampon a vilagon, amit eddig volt szerencsem kiprobalni. Balzsamjaval egyutt hasznalom, eleg sanszos, hogy a puhasagot inkabb annak koszonhetem, es nem ennek.
A celra megfelel, de semmi pluszt nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

bar semmi extra.
A celra megfelel, de semmi pluszt nem ad.

syrin

2018. április 6.

Nem szeretem a Schauma samponokat, de egy bizonyos családtagnak hála valahogy mindig van itthon, így néha használom. Valamiért csak az illatuk és a színük alapján tudom megkülönböztetni őket az ígért hatásuktól függetlenül, ez alól a homoktövises sem kivétel. Az illata tetszik, de a hajam problémás, már másnapra jelentkeznek a zsírosodás jelei. Finoman tisztít, jó érzés vele hajat mosni, mégis egy nagyon-nagyon átlagos samponnak tartom. A gyógyszertárakban kapható márkák kicsit jobban beváltak. Azoknak, akik olyan fejbőrrel vannak megáldva ami nem érzékeny, és egyéb kellemetlen dolgokkal sem nehezíti a hajápolást szerintem jó lehet. 2,5 csillagot adnék, de így lefelé kerekítem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

NikolettSzabo

2017. november 12.

A Schauma samponokat mindig is kifejezetten kedveltem, mind közül talán ez az, amit a legjobban szeretek. Az illata valóban erős, de nem émelyítő. Nekem nagyon bejön az enyhés savanykás-édeskés homoktövis illat. Tartást ad a hajamnak, nem kócolódik tőle jobban. VISZONT a korpásodás benne van a pakliban azoknál, akik érzékenyebb fejbőrrel rendelkeznek: a sampon szulfát-tartalma kiválthatja ezt a reakciót.
Összességében nekem nagyon tetszik, rendszeresen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

Összességében nekem nagyon tetszik, rendszeresen használom.

katica22

2017. október 15.

Ez egy egyszerű sampon, árérték arányban van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Ez egy egyszerű sampon, árérték arányban van jobb is.

PaNel95

2017. szeptember 16.

Nekem pozitív meglepetés ez a sampon és az illata is tetszik, bár kicsit erős, és érződik még másnap is.
Jól habzik, jól tisztít, könnyű kimosni, nem zsírosít hamarabb, mint bármelyik másik sampon. 3 nap után ezzel is ugyanúgy hajat kell mosnom, mint egy 3x ennyibe kerülővel.
Nekem nem lett gubancosabb a hajam tőle sem hajmosás után, sem a többi napon.
Talán valóban ad egy kis tartást. Hogy mennyivel lesz fényesebb, azt viszont nem tudom megmondani, mivel egészséges a hajam, eleve van fénye és puha.
Egy használat után meg senki ne várjon megváltást. Sem ez a sampon, sem más termék hatása nem fog egy használattal látványosan és maradandóan javítani semmin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Nekem nem lett gubancosabb a hajam tőle sem hajmosás után, sem a többi napon.

bodri95

2017. augusztus 19.

Szerintem borzalmas illata van. Olyan nagyon nem kezd semmit a hajammal, de azért nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.