Schauma

Ár:   679 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2017. január 6.

Kategória:   Hajápolók

Shine-Reflex-System-mel és UV szűrővel intenzíven fénylő hajat és színvédelmet biztosít. Erősít és könnyebb kifésülhetőséget biztosít.

AkInImOd

2016. szeptember 10.

Update:

Az extrém színezett hajamhoz ezt vettem újra: nem enged a szín, ha ezt használom, kellemesen krémes az állaga, az illata is finom. A hajam is jól fésülhető tőle (bár számomra már a leszívott és festett hajhoz nem lenne már elég, úgyhogy az extrán terhelt hajhoz javaslok még kiegészítő pakolást is). A sötét, természetes hajszínekhez továbbra is csúcstermék.

2015. május 11.

Amikor festve volt a hajam, nagyon jó szolgálatot tett, nem kopott olyan gyorsan a szín. Szerettem használni, ha újra festetnék, akkor ezt venném otthonra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Update:

2015. május 11.

Zafado

2016. február 19.

Nekem ez nagyon bevált. Egy időben kissé jobban igénybe volt véve az egyébként nem festett hajam. Azért vettem meg, mert kíváncsi voltam, hogy egy ilyen termék, amit a festéssel terhelt hajra ajánlanak mit tud tenni az én szimplán csak dehidratált hajammal. Hát valami csodát! Mosás után kicsivel többet tettem rá, mint amennyit szoktam és hosszú percekig hagytam hatni. Így úgy tűnik a nem festett hajon nagyon is működik. Egy-két használat után olyan tükörfényesre varázsolta a hajam, hogy el sem hittem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

JudithBeauty

2015. május 19.

Még jobb is, mint a samponja. Fényes és könnyen kifésülhető haj a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

Még jobb is, mint a samponja. Fényes és könnyen kifésülhető haj a végeredmény.

mijjjamasa01988

2015. február 2.

Nem veszem meg többet. Szerintem agyon van hígítva. Nem ér túl sokat a hajnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 2.

Nem veszem meg többet. Szerintem agyon van hígítva. Nem ér túl sokat a hajnak.

halmia89

2014. november 18.

A samponjával együtt használom, ennek még finomabb illata van, és olyan csillogó-selymes tőle a hajam, mint a reklámokban. :) Abszolút könnyíti a fésülést is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

BlankaGroom

2014. június 13.

Eddig még életemben nem volt ilyen rossz balzsamom. Nemlehet rendesen kimosni, használat után ragacsos marad a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 13.

kate26

2014. február 19.

Nagyon szeretem őt és a samponját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Nagyon szeretem őt és a samponját is.

fausztdori

2013. augusztus 20.

Nem hatott semennyire, az illata nem rossz, de ennél sokkal jobb ápolók is vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

jégvirág

2013. augusztus 2.

Nem mostanság használtam, de arra emlékszem, hogy nem igazán védte a festett hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 2.

szilvy24@

2013. április 14.

én is azt vettem észre mintha nem lehetne rendesen ki mosni a hajból nagyon ragacsos lett a hajam tőle és ha nem fújom be a használata után vmi ápoló sprayjel akkor teljesen fésülhetetlenné válik :/ a sampon se jött be nekem sőt úgy vettem észre h nem megtartja a haj színét hanem hamarabb kopik legalábbis nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.