Schauma

Ár:   937 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Fényes hajszín színvédő sampon - festett vagy világosított hajra. Az UV szűrőt tartalmazó formula hosszantartóan védi a hajszínt a fakulástól és intenzív fényt kölcsönöz a hajnak. Kiegyenesíti és védi a haj szerkezetét a sugárzó, fényes hajért. Bizonyított hatékonyság: az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit és erősíti a hajat. Maximális erő és maximális ragyogás.

Bőrgyógyászok által dermatológiailag tesztelt.

KLaura19

2021. március 7.

Sajnos voltam olyan hülye, hogy egyből a nagyobb kiszerelést vettem meg, nem tettem próbát a 250 ml-es változattal. Nekem is viszket és korpásodik tőle a fejbőröm. Már közvetlenül hajmosás után viszket kissé, de napok múlva még jobban... az illata sem tetszik igazán, a színvédő hatását sem vettem észre. Alig várom, hogy elfogyjon, soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Bettii98

2020. december 27.

Nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam, és a hajfesték színét sem tartósítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 27.

Nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam, és a hajfesték színét sem tartósítja.

klauds

2020. december 5.

Nekem nem jött be. Nem érzem, hogy kevésbé kopna a hajszínem, ha ezt használom. Az illata finom, egész jól tisztít, de 2 nap után zsírosodik tőle a hajam, máskor meg 3-4 napot simán kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

Kitsyke

2020. október 7.

Mar sokszor ujra vasaroltam ezt a termeket, imadom az illatat:D vedi is a szint valamilyen szinten, amikor szoke voltam es raktam bele rozsaszint, szepen megtartotta ,pedig csak hajszinezo hab volt.. van benne csunya osszetevo, de ez van.... fene banja, duzzogva megadom az 5 csillagot.

Update:
Sokaig nem hasznaltam, mert korpas voltam igy atvaltottam shoulders-re... megmostam ezzel ujra, vakarozok tole, korpasodik a fejborom.... KUKA.
Regebben lehet a masikat hasznaltam a regit, vagy nem tudom, se attol nem volt bajom. Sajnos le kell hogy pontozzam, nem adom meg a ket csillagot sem, mert nalam 0! Hajamat nagyon zsirositja, osszeall, korpasodik, viszketek tole, pattanasokat is okoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Update:

bdorina19

2020. augusztus 27.

Nekem eredeti hajszínem van, azonban elfogyott a samponom ezért kipróbáltam az anyukámét. Hát valami csodálatosan fényes lett tőle a hajam. Azóta is ezt a sampont használom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Liana88

2020. május 24.

Egy ideje próbálkozom különböző Schauma samponokkal. Sajnos tőle durván korpás lettem. Viszont maga a haj szép volt. Ezért 3*-t érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Viky0123

2020. március 23.

Hát, nem is tudom.. Balea samponról váltottam, kipróbáltam volna valami mást. 1 hete használtam ezt a Schaumát, mikor elkezdett nagyon korpásodni a hajam - soha nem volt korpás még :(.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Esztii78

2020. március 20.

Valamennyire megtartott a színt a hajon, jó illata van és fényes tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Valamennyire megtartott a színt a hajon, jó illata van és fényes tőle a haj.

Mona0404

2020. január 11.

Csak ez, és semelyik másik. Ez az egyetlen amitől nem viszket a fejbőröm, se zsíros se korpás nem lesz a hajam, simán ki ír egy hetet. Egyszer egyszer mindig kikacsintok másra, de újra és újra visszaterek ehhez. Ez tényleg csodaszer bármi is legyen benne 😄

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Lina13

2019. október 29.

Festett szőke hajam van, nagyon szépen tisztítja! Ahogy megmosom már a balzsam előtt puha lesz! Ezt eddig egy sampon sem érte el nálam! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.