Schauma

Ár:   937 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Fényes hajszín színvédő sampon - festett vagy világosított hajra. Az UV szűrőt tartalmazó formula hosszantartóan védi a hajszínt a fakulástól és intenzív fényt kölcsönöz a hajnak. Kiegyenesíti és védi a haj szerkezetét a sugárzó, fényes hajért. Bizonyított hatékonyság: az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit és erősíti a hajat. Maximális erő és maximális ragyogás.

Bőrgyógyászok által dermatológiailag tesztelt.

Ár: 500 , Eladó: pandoca
Állapot: új, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: Átvehető: Pilisszentiván vagy Bp. Nyugati, illetve előreutalás után foxpost!

Kitsyke

2020. június 3.

Mar sokszor ujra vasaroltam ezt a termeket, imadom az illatat:D vedi is a szint valamilyen szinten..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Liana88

2020. május 24.

Egy ideje próbálkozom különböző Schauma samponokkal. Sajnos tőle durván korpás lettem. Viszont maga a haj szép volt. Ezért 3*-t érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Viky0123

2020. március 23.

Hát, nem is tudom.. Balea samponról váltottam, kipróbáltam volna valami mást. 1 hete használtam ezt a Schaumát, mikor elkezdett nagyon korpásodni a hajam - soha nem volt korpás még :(.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 20.

Valamennyire megtartott a színt a hajon, jó illata van és fényes tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 20.

Valamennyire megtartott a színt a hajon, jó illata van és fényes tőle a haj.

Mona0404

2020. január 11.

Csak ez, és semelyik másik. Ez az egyetlen amitől nem viszket a fejbőröm, se zsíros se korpás nem lesz a hajam, simán ki ír egy hetet. Egyszer egyszer mindig kikacsintok másra, de újra és újra visszaterek ehhez. Ez tényleg csodaszer bármi is legyen benne 😄

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Lina13

2019. október 29.

Festett szőke hajam van, nagyon szépen tisztítja! Ahogy megmosom már a balzsam előtt puha lesz! Ezt eddig egy sampon sem érte el nálam! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

unveszta

2019. október 14.

Amióta ezt használom, folyamatosan viszket a fejbőröm.A szinvedő hatása nem igazán jött ki, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Krikike

2019. május 11.

A haj színét nekem nem védi. Ugyan úgy kopik. Viszont szeretem az illatát az állagát. A hajam szép puha lesz tőle. Nem zsírosodik, korpásodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

AlexaMa

2019. április 1.

Festés után ezt ajánlották. Igazából nem vettem észre nagy változást. Nem a kedvencem, de ha esetleg nem lenne más akkor nem lenne baj ezt használnom. Az illata kellemes, normál állagú lesz tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

krisztiradics

2019. február 3.

Pár éve festettem be először a hajam, azóta csak ezt használom. Nem vettem észre, hogy bármivel is különb lenne más samponoknál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 3.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.