Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. február 28.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Fényes hajszín színvédő sampon - festett vagy világosított hajra. Az UV szűrőt tartalmazó formula hosszantartóan védi a hajszínt a fakulástól és intenzív fényt kölcsönöz a hajnak. Kiegyenesíti és védi a haj szerkezetét a sugárzó, fényes hajért. Bizonyított hatékonyság: az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit és erősíti a hajat. Maximális erő és maximális ragyogás.

Bőrgyógyászok által dermatológiailag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tátombák

2023. május 18.

Duopackban vettem egy kiárusítás alkalmával, gyakorlatilag filléres vétel volt. Nem tudom mennyire védi a festettbarna hajszínem, szerintem semmi hatással nincs rá, viszont a hisztis fejbőröm tök jól tolerálja, és semmi rosszat nem tudok rá mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

Yubiri

2023. április 6.

Melírozott hajam van, és én is azért vettem meg ezt a sampont, hogy szebb fénye legyen a hajamnak, és tartósabb legyen a szín, emellett pedig megfelelően tisztítson.
Láttam más is írta, hogy hagy egy fura réteget a hajon, ezt én is érzem, pedig alaposan kiöblítem, sőt mióta ezt észrevettem, azóta 2x annyi ideig vizeztem a hajam hajmosás után.
A hajam szebb nem lett tőle, kicsit hamarabb is zsírosodik, ha ezzel mosom. A színét egyáltalán nem tartotta jobban a hajam... sőt... szerintem még gyorsabban vesztette el a színét, fényét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 6.

noricza

2022. március 19.

A schauma samponok vagy nagyon jók vagy nagyon rosszak. Ez a 'B'. Ráadásul én is a jumbot vettem belőle mert miért ne :D Hát viszkető fejbőr, zsírosodás, szálló haj és ráadásul egy érdekes réteget hagy a hajszálakon (nem tudom ez a sampon vagy a balzsam) pedig rendesen kiöblítem mindig. Úgy voltam vele majd ecsetet mosni jó lesz ....még arra sem jó. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

Judeat

2022. január 6.

Szeretem a Schauma samponokat, de ez nem vált be. Viszket a fejbőröm tőle, a hajszínem sem tartosabb és még zsírosodik is a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

KLaura19

2021. március 7.

Sajnos voltam olyan hülye, hogy egyből a nagyobb kiszerelést vettem meg, nem tettem próbát a 250 ml-es változattal. Nekem is viszket és korpásodik tőle a fejbőröm. Már közvetlenül hajmosás után viszket kissé, de napok múlva még jobban... az illata sem tetszik igazán, a színvédő hatását sem vettem észre. Alig várom, hogy elfogyjon, soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Bettii98

2020. december 27.

Nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam, és a hajfesték színét sem tartósítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam, és a hajfesték színét sem tartósítja.

klauds

2020. december 5.

Nekem nem jött be. Nem érzem, hogy kevésbé kopna a hajszínem, ha ezt használom. Az illata finom, egész jól tisztít, de 2 nap után zsírosodik tőle a hajam, máskor meg 3-4 napot simán kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Kitsyke

2020. október 7.

Mar sokszor ujra vasaroltam ezt a termeket, imadom az illatat:D vedi is a szint valamilyen szinten, amikor szoke voltam es raktam bele rozsaszint, szepen megtartotta ,pedig csak hajszinezo hab volt.. van benne csunya osszetevo, de ez van.... fene banja, duzzogva megadom az 5 csillagot.

Update:
Sokaig nem hasznaltam, mert korpas voltam igy atvaltottam shoulders-re... megmostam ezzel ujra, vakarozok tole, korpasodik a fejborom.... KUKA.
Regebben lehet a masikat hasznaltam a regit, vagy nem tudom, se attol nem volt bajom. Sajnos le kell hogy pontozzam, nem adom meg a ket csillagot sem, mert nalam 0! Hajamat nagyon zsirositja, osszeall, korpasodik, viszketek tole, pattanasokat is okoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Update:

bdorina19

2020. augusztus 27.

Nekem eredeti hajszínem van, azonban elfogyott a samponom ezért kipróbáltam az anyukámét. Hát valami csodálatosan fényes lett tőle a hajam. Azóta is ezt a sampont használom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Liana88

2020. május 24.

Egy ideje próbálkozom különböző Schauma samponokkal. Sajnos tőle durván korpás lettem. Viszont maga a haj szép volt. Ezért 3*-t érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycine, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Nem esszenciális aminosav, melyet a szervezet is képes előállítani, de termelése az életkorral csökken. A glicin fehérjéket felépítő 21 aminosav közül a legkisebb. Az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van. A glicin más aminosavakkal (pl. leucinnal és prolinnal) együtt alkalmazva ráncsimító hatással is bír illetve a Futurederm információi szerint segíthet a sérült szövetek helyreállításában és elősegítheti a gyógyulást.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.