Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: Vanilla, Módosítva: 2012. január 10.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, szálkás hajra való balzsam, mely tápláló gyümölcskivonatokkal ápolja  a hajat.

Kiszerelés: 200 ml

szobiiii

2018. április 20.

Az illata fenomenális, a hatása átlagos de nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Az illata fenomenális, a hatása átlagos de nem rossz!

Enci11

2017. május 16.

Az egyik legfinomabb illatú balzsamja a Schaumának, amíg festett hajam volt, ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

veresadrienn

2016. november 11.

Évek óta használom. Imádom az illatát, ami másnap is érezhető még a hajamon. miután lemosom a hajam érezhetően puhább lesz, ami szintén tartós. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

trixi89

2016. augusztus 29.

Nem rossz, bár nekem nagyon hamar zsíros lett tőle a hajam. Az illata viszont tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

siss

2015. november 27.

Imádom ezt a balzsamot,odáig vagyok azért az édes gyümölcsillatáért.Annyira fincsi.Már a második flakonnal vettem meg.
Eurós boltokban stb. fellelhető a német kiadás,meg több fajtája is,ami itthon már kivontak.Ezeknek a német verzióknak nem teljesen ugyanez a incije és szilikonmentes is,ráadásul 250 ml-s flakon,de a gyümölcskivonatok ugyanúgy benne vannak.
Jó kis sűrű anyag,nem is kell belőle sok.Már öblítés közben is érezni,hogy sima,gubancmentes,puha a hajam.Nálam a puhasága már kissé hátrány is,mert kevés mennyiségű hajam van,de cserébe könnyen kifésülöm és alig hullik ki,ami meg nálam fontos.Ráadásul szerencsére nem zsírosítja a hajam,mondjuk csak a hosszára teszek,fejbőrre nem és alaposan ki is öblítem,de mindezek ellenére is jól hidratál.Pedig én évek óta nem használtam balzsamot,Bánfi sampon mellé kellett és az illatába szerettem bele,de határozottan bejön ez a hajcumó.
Szóval szupi,legjobb döntés volt egy ötszázasért megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

Szóval szupi,legjobb döntés volt egy ötszázasért megvenni.

Anettke

2014. szeptember 23.

Nekem annyira nem lett selymes tőle a hajam. Az illata miatt vettem meg. Az első osztályú. A herbalEssences jobban bevált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Dolorez

2014. február 17.

a száraz fénytelen hajam csodálatossá válik tőle,selymes és fényes!egyetlen bajom vele,hogy hamarabb zsírosodik a hajam tőle:S

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 17.

Gituccci

2013. november 24.

Nem rossz kis balzsam, bár mikor nagyon száraz volt a hajam azon már nem tudott sokat segíteni. Viszont hajmosás után könnyebben kitudtam fésülni és az illatát is napokig éreztem a hajamon :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

stella06

2013. november 23.

Nem rossz. A gyakori mosástól seprűszáraz a hajam, ez egészen jól puhítja, egy (másik márkás) spray-vel együtt használva csak feleannyira kell "tépnem" a hajam fésülködés közben, mint egyébként. Az ára diszkontüzletben jó, az illata nem az (a gyümölcs mögött igen-igen domináns benne a műanyag...). Kedvet kaptam tőle más száraz hajra való Schaumákhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

kicsicsillag322

2013. május 12.

imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 12.

imádom!

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.