Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2013. december 5.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Normál

siss

2017. január 5.

Nagy kedvenc ez a balzsam.Én a szilikonmentes német terméket használom,ami ráadásul 250 ml.Egész nyáron ezt használtam,szupi illata van.Hajmosás után valameddig érzem is a finom balzsam+sampon illatot.Könnyen fésülhető puha hajat csinál.A múltkor újravettem és most megint ezt nyomatom.Ha találok még fogom venni ezután is.
Fogalmam sincs itthon miért szüntették meg,Németországban a mai napig forgalomban van (Ausztriában is Glem márkanéven). Az összetevői kicsit másabbak azóta mint az itt feltöltöttnek,de úgysem kapható itthon minden boltban szóval mindegy.Egy ABC-ben vettem,magyar forgalmazó cég címkéjével ellátva az eredeti német termék.De lehet,hogy Ázsia Centerben vagy Eurós boltokban is fellelhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Vattacukor1990

2013. november 27.

Elég jó balzsam. Az állaga viszonylag sűrű, így nem kell sok belőle. Az illata finom gyümölcsös, ami mosás után pár napig meg is marad a hajamon. Az ára is elég kedvező.
A hozzá tartozó samponnal szerettem volna kipróbálni, de azzal még egy boltban sem találkoztam. Viszont van egy olyan samponom, amihez meg balzsam nincs, így megvettem hozzá ezt. Az eredménnyel meg voltam elégedve. Könnyen ki tudtam fésülni a hajam, fényes lett, nem zsírosodott tőle hamarabb, tehát megfelelt az elvárásaimnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.