Schauma

Ár:   649 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Kategória:   Samponok

Hajsűrűség-fokozó sampon vékonyszálú, lelapuló hajra gyermekláncfű kivonattal. Megerősíti a szálakat, a haj azonnal sűrűbbnek és extra dúsnak tűnik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yubiri

2019. november 6.

Nálam az ígért hatás bevált, tényleg hajsűrűség-fokozódást vettem észre, viszont gubancosabb,kifésülhetetlenebb is tőle a hajam. Nem rossz sampont, de van ennél jobb az én hajamra, ami szintén Schauma. Ami nagyon tetszik, hogy nem zsírosodik könnyen a hajam, 4 napot kibír hajmosás nélkül. l

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Fairy0124

2019. október 20.

Ez az,"extra dúsnak tűnik" , ez annyira jól hangzik, de akkora kamu... Ettől függetlenül jó kis sampon, de nem fogja megemelni a vékonyszálú hajat. Persze, én is megvettem, mert tetszett a szöveg, dehát, na... :D nem emeli meg a hajam, pedig most rövidebb lett, mint volt (félhosszú a hajam).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Caitlin1222

2019. augusztus 14.

Gliss Kur sampont használtam évekig, de kénytelen voltam váltani, mert elkezdett tőle viszketni a fejbőröm. Kivételesen örülök, hogy nem láttam a negatív kommenteket (meg sem vettem volna ha olvasom ezeket a véleményeket), nekem nagyon bevált. Vékonyszálú hajam van, könnyen zsírosodik és persze azonnal lelapul, ez a sampon viszont szépen megemeli. Tény, hogy a hajtövek nem lesznek kevésbé zsírosak, de mégsem lapul le a hajam, nem áll tincsekben. Könnyen kimosható, nem érzem sokáig az illatát a hajamon, a hajvégeim sem lettek szárazabbak mint más samponnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Mandarinka

2019. augusztus 9.

Nem fűztem hozzá sok reményt..de ez a sampon nagyon jó! Nagyon puha, fényes, csillogós lesz tőle a hajam, az illata is sokáig érződik. Kellemes citrusos illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 9.

dunaimano

2019. június 1.

Néhány schauma sampont kipróbáltam mostanában. Mindegyiket a gyorsan zsírosodó hajamra kerestem megoldásként (2 nap az átlagos, sokszor ezt sem bírja ki a fejbőröm). Ez is olyan, mint a többi: nem irritál, nem lesznek másnap patik a fejemen, dupla sampon után a 2 napot jól bírom. Viszont, még mindig csak nagyon ritkán használok hajbalzsamot (talán havi 1x), mert hamarabb vállalhatatlan lesz a fejkoronám, illetve néha kiegészítem málnaecettel, vagy fejbőrradírral, ha úgy van. Szóval, jól elvagyok vele, de keresem tovább az igazit.

Update: a tubus vége felé már nem vagyok vele elégedett. A hajam mindenfele száll, száraz a fogása, és mindenfelé száll. Ezen sajnos a balzsam és a hajvasaló sem segített. Kísérletezéseim során először érzem igénytelennek a hajam. Soha többé nem használombezt a sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Noyko

2019. május 21.

Az igazat megvallva nekem egy Schauma sampon se okozott még csalódást, és még mindig tudnak újítani a piacon,le a kalappal. Nekem teljesen bevált, frissítő illat,amit teljesen tükröz a kiszerelése is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Leoka

2019. március 18.

Repitermékként került hozzám, sajnos korpásodást okozott és nagyon viszketett a fejbőröm tőle.
Kipróbálta a lányom is, neki is korpás lett a haja tőle... így sajnos használhatatlan számomra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Lichike

2018. október 10.

Nagy kiszerelést vettem belőle... Talán egy kicsit dúsítja a hajat... Viszont iszonyatosan viszket tőle a fejbőröm, így nem használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

wildrose

2018. szeptember 18.

Szuper illatú sampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Egy picit talán dúsít is, bár ez nálam egy samponnál nem fontos szempont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

kdorci

2018. június 19.

Nekem az első 1-2 hétben (ami olyan 4-5 hajmosást jelent) meg volt a waaoooo hatás. Tényleg dúsabbnak láttam a hajam, kellően ápolt stb. Aztán megvettem belőle a nagy kiszerelést és husss....eltűnt a hatás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.