Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2013. április 10.

Kategória:   Lábápolók

A bőrkeményedést igazoltan csökkenti 7 nap alatt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Molly01

2018. augusztus 6.

Kb 7 napja használom, erős ammónia szaga van, ami engem nem zavar, csak hasson :) csodákat nem művelt, picit tényleg puhább lett a talpam, de többet vártam tőle, azt hittem kicsit hámlaszt vagy ilyesmi, de sajnos semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Nihan

2017. június 7.

Szörnyű!!! Olyan nagyon büdös, bűzös, hogy nem érdekel a hatása, és a kukában landolt. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Makk Zsuzsó

2016. december 11.

Hú, ez a szag már inkább büntetés! Tömény pisiszagnak mondanám, pedig az inci szerint nincs is benne urea. Semmivel sem tud többet, mint akármelyik olcsó zsírosabb krém. Ja, de: 4-szer annyiba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Imre girl

2013. november 10.

Borzasztó! Én is akciósan vettem, a lábamra nem használ semmit, de egyéb testrészeket be szoktam kenni vele, mert azt puhítja, de várni kell, mert kb. 1 borz találkozásával ér fel az "illata".
Én már hetedszerre veszem meg, de csak a másik testrészek puhításáért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 10.

Én már hetedszerre veszem meg, de csak a másik testrészek puhításáért.

linszu

2013. április 1.

Dm-ben féláron vettem. Hát... eddig semmi hatása vagy csak én nem vettem észre. Nagyon híg és szaga van, nem illata. Méghozzá rossz szerintem. Pedig a többi termék, amit eddig használtam Scholl-ból teljesen okés volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid, Lactic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.