Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. május 20.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Puhítja és hidratálja a száraz, kemény bőrtés kondicionálja a körmöket. Azonnali 80 %-al jobb hidratálás és fejlesztett hatás a bőr rugalmasságért, mely 24 órán át hat. Megvédi a lábat a későbbi kiszáradástól és a repedezéstől és megakadályozza a bőrkeményedés kialakulását.

Kiszerelés: 75ml

Luiselotte

2017. február 5.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Reszelés után felkenve azonnal sima és puha bőrt kapok, hamar beszívódik , illata szinte nincs is. Naponta használom esténként fürdés után. Más lábápoló krém nem kell mellé.Ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

fergalicious

2016. július 22.

A legjobb dolog ami valaha a labfejemmel történt! Úgy hidratál, hogy el sem hittem először.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

gyulzsuzsi

2013. május 30.

Könnyen beszívódó krém, az illatát is szeretem, viszont a felkenés után már kb. az ötödik percben érdes a sarkam. (Neeem, repedtnek nem repedt :)
Próbáltam nagyobb adaggal is, erőteljes habkövezés után, sajnos úgy sem tökéletes, ezért négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Rencsike02

2013. március 10.

Többféle lábkrémet kipróbáltam már,de mindíg visszatérek ehhez.2 naponta használom esténként,zoknit húzok rá,és reggelre nagyon puha talpakat kapok.Pedikűröst ez a krém sem helyettesíti,mint ahogy egyik sem szerintem,viszont hidratálásra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

kicsi.andicsek

2012. július 21.

Megvettem, tetszik, jó. Az összetevők pedig elkeserítettek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

Megvettem, tetszik, jó. Az összetevők pedig elkeserítettek...

lilly77

2012. július 2.

Könnyen beszívódó krém, kellemes használni még ebben a nagy melegben is, nem csúszkál tőle a láb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

joouyee

2012. január 3.

Nagyon megéri az árát! Scholl termékben még nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Nagyon megéri az árát! Scholl termékben még nem csalódtam.

Timike21

2011. december 8.

Szerintem az összes Scholl krém nagyon megéri a pénzét, mert nem engedik a bőrt kiszáradni és nagyon sokáig érezni a hatásukat és az illatukat is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

macskajaj

2011. szeptember 24.

Nagyon szeretem ezt a krémet, ár-érték arányban messze a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

Nagyon szeretem ezt a krémet, ár-érték arányban messze a legjobb.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.