Schüssler

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adelia, Módosítva: 2020. január 13.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ezt a vizes bázisú, magas hatóanyag tartalmú natúr arcszérumot a száraz, kombinált és vízhiányos bőr ápolására, és a már korai kisebb ráncok enyhítésére állították össze. Illata a provance-i levendula mezőket idézi, üde, ápolt hatást nyújt a bőrnek.

• vizes bázisát kehidai ásványvíznek köszönheti, extra pezsdítő hatással bír
  • zöld tea kivonatot tartalmaz, mely élénkíti a bőrt
  • kollagént, és Nr.1+11-es Schüssler-féle sókat tartalmaz, melyek együttesen őrzik a bőr rugalmasságát
  • 5-féle aktív gyógynövény kivonatot tartalmaz, mint például a körömvirág kivonat és az árnika, valamint a C-vitamin, melyek együttesen óvják a bőr fiatalságát
  • mint minden Age Protection termék, így az arcszérumok is emelt hyaluronsav és növényi őssejt összetevői őrzik a bőr üdeségét: hidratál, feszesít
  • tiszta, organikus hatóanyagai mentesek a szintetikus átalakításoktól
  • tesztelt, ellenőrzött organikus hatóanyagokat tartalmaz
  • jellegzetes színét a kehidai ásvány és a gyógynövények szirmának köszönheti

Asianlover

2018. október 28.

Igazi kis nesze semmi, fogd meg jól termék ez... A darabkák nálam nem okoztak semmi problémát, ahogy elkenem, le is hullik, ha van ilyen, szóval miatt nem száműzném estére.
Hatását tekintve puhítja a bőröm, de semmi több. Hasonlóan a 30+ "prémium" arckrémhez, ez is egy nagy paraszt vakítás...
Irritációt, gondot abszolút nem okoz, így a rózsavizes tonikkal együtt a nyak-dekoltázs ajándéka lesz ő is az elkövetkező hónapokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Eszter32

2018. augusztus 3.

Éjjelre használom az apró zöld tea darabok miatt. Könnyen felszívódik. Illata az Ilcsi féle zöldszappanhoz hasonló, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

bambusz09

2018. március 4.

Zsíros érzetet keltett és pattanásokat is okozott. Először azt hittem, hogy valami mástól jöttek ki (zsírosabb étel, más lemosó, piros napok), miután többször abbahagytam majd elkezdtem a használatát, és minden egyes alkalommal ugyanolyan pattanásokat produkált a bőröm, sajnos be kellett látnom, hogy ez nem nekem való.
Persze az arcom szárazabb részein elmegy, de az erős illatát nem kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

demenyv

2018. február 27.

Nekem ez kifejezetten büdös. Mivel kis darabkák vannak benne, látszódik a bőrön, nem lehet nappalra használni. Az állaga jó, praktikus a pumpás kiszerelése, de félő, hogy nem lehet maximálisan kijátszani belőle az összes krémet. Nekem csalódás volt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Collagen, Lactose, Magnesium Stearate

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

További info az összetevőről a KM-blogon >>