Schüssler

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2017. október 20.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Krémes textúrájú natúr babafürdető ellenállhatatlan, lazító levendula illattal. Kivételesen gyengéd a babák érzékeny bőréhez.

Különlegességét Nr.8. Dr.Schüssler-féle só összetevője biztosítja, amíg a benne lévő minősített natúr körömvirág- és hibiszkusz kivonat, sárgabarackmag-, jojoba-, argán-, kókusz- és az avokádóolaj együttesen járulnak hozzá a bőr hidratáltságához.

SLS-mentes, habzását egy organikus kókuszból előállított összetevő segíti elő.

hollieme

2021. április 19.

én bizony saját magamat fürdetem vele néha, mert nehéz bőrbarát tusfürdőt találni felnőttek részére. nálam alig habzik, de ez nem is probléma számomra, sőt. nem irritál, jól tisztít, jó érzés vele zuhanyozni (bár tudom, nem én vagyok a célközönség...)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Szilvii3

2019. június 10.

Nagyon szuper ez a natúr babafürdető. Isteni az illata és nagyon finom selymes a bőrünk tőle. Mi utazáshoz használjuk, mert sajnos a kiszerelése nem gazdaságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Szibi

2018. december 19.

A gyermekemen semmi kiütést nem tapasztaltam, de nagyon gyorsan fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

A gyermekemen semmi kiütést nem tapasztaltam, de nagyon gyorsan fogyott.

Gerani

2018. október 13.

Nem tudom elképzelni, hogy lehet natúr, amikor ennyire habzik!!! Azt írja "enyhe habzás", ehhez képest egy kávéskanálnyival mosom le a kádban a kicsi lányt olyan 1/4 kádnyi vízben, és amikor folyik bele, nagy hab keletkezik. Hogy van ez??? Amúgy nem tudok belekötni, nem irritál, vagy ilyesmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

JucMom

2017. december 8.

Az 5 hónaposom és 3 évesem is imádja! Örülnek, hogy habzik, mégis natúr! Csak ajánlani tudom, sajnos valóban gyorsan fogy... olyan jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

gyulzsuzsi

2017. december 6.

Babás box-ban jutottam hozzá. Pénzt nem adnék érte, habár a tartalom nem rossz, a grafika aranyos. De. Irtó gyorsan fogy, kb. egy hétig tartott, pedig nem ezzel töltöttem meg a kádat. Illetve az nagyon nem tetszik, hogy a tubusán rettentő hegyesek a sarkok. Szegény gyerek szeretné megnézni, de alig merem odaadni, mert csíkokra szabdalja magát. Oké, hogy egy fürdető nem gyerekjáték, de ezért az árért figyelhettek volna erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Lactose, Magnesium Stearate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Squalane eo 1 0