Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Samponok

Hidratáló szulfátmentes sampon mélytengeri kivonattal és algával, száraz hajra. Gyengéden tisztítja, hidratálja, valamint puhává és selymes fényűvé varázsolja a hajat.

Vicus

2020. május 15.

Szép a csomagolása, kellemes az illata és jól habzik annak ellenére, hogy szulfátmentes. De ennyi. Úgy érzem, hogy nem tisztítja megfelelően a hajamat, sem a fejbőrömet, ami ezért hamarabb szorul hajmosásra és viszkető érzés is társul a gyorsabb zsírosodáshoz. Ugyan nincs erős tisztító hatása, de a hajam vége így sem lett puhább, selymesebb vagy kevésbé száraz. Drága, a tapasztalataimhoz képest meg főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

KissMicu

2020. május 13.

Nagyon nem szerettem. Nagyon fura réteget hagy a hajon amitől hamar zsirosodik, mindemellett szárít is és 1-2 nap után olyan a hajam mint a szenaboglya(ugyanazt a balzsamot és pakolást használtam mellé, ami előtte már bevallt és úgy is). Az én fejbőröm elég érzékeny, meg kell szokjon egy sampont addig korpasodok tőle, de ezt nem tudta megszokni, több mint felét elhasználtam de nagyon nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

BMLuca

2020. április 27.

Elégedett vagyok vele. Szulfátmentes, iszonyú sokáig elég, kellemes illatú lesz a hajam tőle. Nem csodaszer, de puhává teszi a göndör, száraz hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

marcsi1233

2020. február 21.

Nem volt jobb, mint az olcsóbb társai. Akciósan vettem, elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

sziluetta

2019. december 20.

Nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e. Azért vettem, mert szulfátmentes és mert, ha jól látom szilikonmentes is. Azért kerestem ilyen sampont, mert iszonyúan viszket a fejbőröm és én ezekre gyanakodtam - de sajnos emellett is viszket. Valóban hagy egy csúszós réteget lemosás után a hajon, amin nagyon meglepődtem. Igazából könnyíti a kifésülést és esküszöm selymesebb és fényesebb a hajam tőle, szóval ez tök jó. Ellenben gyorsabban zsírosodik és nem tudom ettől-e, de úgy érzem mintha minimálisan korpásodna is, aminek egyáltalán nem örülök, mivel sose korpásodott még a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

szzsuzsa0822

2019. november 29.

Egyetértek a " Finom az illata és szulfátmentes, de a jó tulajdonságok itt ki is merülnek " kijelentéssel. Árához képest többet vártam ettől a sampontól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

tothliv

2019. október 26.

Magasabb ára miatt azt gondoltam hogy ebben a samponban bízhatok, mivel érzékeny, allergiára hajlamos fejbőröm van. Az illata szuper, az is tetszik, hogy szulfátmemtnes, de sajnos nem érzem, hogy eléggé tisztítaná a hajam és össze is tapad. Mintha egy vékony réteget hagyna a haj mosásnál a hajon és gyorsan zsirosodik tőle a hajam. Sajnálom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

98SzAnDi19

2019. augusztus 16.

Nekem nagyon bevált. A kezemben habosítom fel és úgy masszírozom át vele a hajamat 2x. Meglepő, de egyensúlyba rakta a tőnél zsíros, a végén száraz hajamat. A the body shop sheás hajmaszkjával együtt használom, a végeredmény fényes,könnyen kifésülhető és szép tartású haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Babuus

2019. május 20.

Finom az illata és szulfat mentes. De a jó tulajdonságok itt ki is merülnek. Száraz volt tőle a hajam és össze is ragadt. Nehéz kiöbliteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

CrazyHairDontCare

2019. május 14.

Szent Grálom, a legjobb sampon, amit valaha használtam.
- Nagyon száraz hullámos/göndör hajam van, úgyhogy számomra nagyon fontos, hogy a rendszeresen használt samponom ne szárítson, ez ezt teljesíti és még hidratál is. Szinte balzsam nélkül ki tudnám bontani a csomókat a hajamból.
- Kicsit lassan kezd el habzani, adni kell neki egy pár percet, de utána nagyon jól tisztít.
- Mennyiségre rengeteg. Havi 3x ezzel mosok hajat (havi 1x egy szulfátos samponnal), tavaly augusztusban vettem és még mindig van belőle egy kicsi.
- Árban sajna kicsit borsos, nagyon-nagyon érdemes nézni a leárazásokat. Bár amennyi ideig kitart én úgy érzem nekem megérte.
Nagyon újravevős. Tavaly mikor elkezdtem a Curly Girl Method-öt ez volt az első szulfátmentes sampon, amit megvettem, kipróbáltam azóta pár alkalommal másokat, de ez még mindig toronymagasan vezet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Szent Grálom, a legjobb sampon, amit valaha használtam.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.