Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 9.

Kategória:   Samponok

Hajmegújító sampon matt,fénytelen hajra mélytengeri kivonatokkal és kaviárral.

kataa0105

2019. november 14.

Nekem gyorsan zsírosodó hajam van, arra nagyon bevált ez a sampon. Nem száll tőle a hajam, szép fényt ad neki és egy nappal ki tudom tolni vele a hajmosást. Ár érték arányban sem rossz, nagy a kiszerelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

bettina.tarin

2019. november 5.

Nagy csalódás nekem is, szárít nagyon és nagyon szénakazal-jellegű lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

nanne

2019. október 15.

Csalódás. Hosszú, festett, vastagszálú hajam van, ami száraz is ráadásul. Más, olcsóbb samponokkal 1 hetet is kibír, ezzel már a második nap össze kell kötnöm, pedig érzem, hogy tisztít. Szerintem kicsit nehéz kimosni a hajból. Az illatát nagyon szeretem, és örülök, hogy nem korpásodik tőle a hajam, de ennyi pénzért... abszolút nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

TKataa

2019. július 21.

Ennyi pénzért nem ezt vártam. Kicsit száraz hajat eredményez, semmi extrát nem ad. Mint egy mezei sampon. Annyit tud, mint olcsóbb társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

shatzy

2019. április 16.

Nekem eddig bejött. Talán mintha nem szárítaná annyira a szőkített hajam, mint más sampon, de közben ne is zsírosodik olyan gyorsan. Drága, de eddig bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Momo87

2019. április 11.

Azt nem tudom kinek lesz jó ez a sampon , de sajnos nekem nem lett jó!mikor megmostam a hajam màr kiàltott balzsam után anélkül szerintem hozzá sem lehetett volna érni! Fényesnek sem mondanám a hajam tőle a végeit pedig kiszáritotta! Festett hajra semmiképpen nem ajánlom , ennyi pénzért pedig csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.