Schwarzkopf

Ár:   2980 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2013. november 8.

Kategória:   Hajápolók

Öblítés nélküli kondicionáló a nagyon károsult hajra.

Írisz

2017. június 12.

Hát nem egy csodaszer,de ki lehet bírni vele.Hidratál,de gyengèn,ha pedig kicsit megszalad belőle, akkor bezsírosít.Aznap jó,de másnap újra kell fújni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Isteni illat, kár, hogy ellentétes volt a hatása és csak nehezebb volt fésülni a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Ariel5

2015. április 29.

Nekem semmit nem segített és még drága is :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Nekem semmit nem segített és még drága is :(

viki1993

2014. augusztus 15.

Kb. 2 hónapja használom, én elégedett vagyok vele. Mosás után fújom a törölközőszáraz hajamra és azután szárítom meg. Egyébként száraz hajra is nagyon jó, de nekem azután gyorsabban kezdett zsírosodni a hajam. Akciósan rendeltem internetről, de a teljes árán nem biztos hogy újra venném, van ennél jobb termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

kiscsilli

2014. április 14.

Szilikonmentességéért plusz pont jár, az illatába szerelmes vagyok, a hatása? Hát az elmaradt a várttól,de azért kitartok és fújkálom, majd updatelek. A pakolása viszont egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

timus84

2014. április 14.

Egy kicsit könnyebb a használata után kifésülni a hajam és jó az illata,de más pozitívat nem tudok róla írni.az én sérült,száraz,törött hajamon ez nem segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol