Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2014. október 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Samponok

Rózsaolaj sampon igénybevett hajra és fejbőrre, tisztítja és mélyen hidratálja a hajat és a fejbőrt egyaránt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

galivali

2019. április 18.

Jól tisztít, jól habzik, az illata isteni. Könnyenn fésülhető és puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

veressilona

2018. július 1.

imádom az illatát, bár felváltva használom más samponokkal, mert úgy kicsit sok lenne, selymes, puha lesz tőle a hajam, de kevésbé mint más Oil Miracle sampontól, könnyen habzik,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

katica22

2017. október 15.

Nagyon jó kis sampon, illatra állagra is. Én akciósan jutottam hozzá. Ha tehetném újra is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

matine91

2017. március 3.

Megvettem egy egyliteres kiszerelest, annyira istenitette mindenki a kornyezetemben... Nem mondanam nagy durranasnak. Az illata valoban meses, igazi szendeszonja rozsabokra, de nekem semmivel sem tobb mint az eddigi samponjaim.
Meg tesztelem, azt hiszem az egyliteres kiszerelest eletem vegeig eleg lesz, hacsaknem ajandekozom el masnak :DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

katamasni

2016. december 13.

Pixibox-ból ismertem meg, azóta 2x vásároltam meg a teljes kiszerelésű sampont. Én inkább nyáron használom, az illata és a hatása csodás. Puha lesz tőle a hajam, viszont -1 csillag, mert a hajam zsírosodásával nem tudott mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

brondegirl

2016. augusztus 25.

Szerettem ezt a sampont használni, bár pár hónapja váltottam mert kicsit hozzászokott a hajam, de mire jönnek a hűvösebb idők, visszatérek rá. (Használtam a lila színű párját is, ami ugyancsak jól teljesített, de az iparfümérián csak ez a rózsaszín fajta volt legutóbb.) Nagyon szép fényes, egészséges, és puha lett tőle a hajam, nagyon meglátszik hogy olajos, mert nem szöszösödtek a kis babahajaim sem, és szép sima lett a végeredmény, ennek köszönhetően viszont egy picit lelapította, de ezen lehet segíteni. Szerencsére nem zsírosította a hajam, sőt az alapból nagyon száraz fejbőrömre is jó hatással volt. Az illatát nem igazán szerettem, inkább azt mondom hogy hozzászoktam. Biztos, hogy újra fogom vásárolni, vagy ezt, vagy a lila fajtát, mert sok különbséget nem éreztem a két termék között csak az illatuk max..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

timilla

2016. április 19.

Nagyon szeretem ezt a sampont, gyönyörű fényes és sima tőle a hajam, pedig szilikonmentes, és más mentes samponoktól eddig még szénaboglya lett a hajam, de ettől nem. Az állaga zselés, nekem jól is habzik, de mondjuk én 2-3 naponta mosom a hajam, tehát nem nagyon kell a samponjaimnak küzdeniük. :D Egyáltalán nem irritálja vagy szárítja a fejbőrömet, és nem zsírosít. Az illata mesés, elég erős és parfümös, de én imádom. Az ár-érték arányával azért van problémám, mert az elseve samponjaim is így teljesítenek, és nagyjából a harmadába kerülnek, szóval emiatt négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

CeCeDrake

2016. március 3.

Az illatát leszámítva szeretem. Viszont alkalmanként használom, mert egyrészt drága, meg nem nagyon szeretném, ha hozzászokna a hajam. Így 3 hetente használva klassz.

Update: vissza kellett térnem a rendszeres használatához. A Balea samponokat nagyon megszokta a hajam.
A sima Miracle olajat használom mellé és egy balzsamot a márkától. Drága mulatság, de sokkal szebb, fényesebb a hajam! Egészségesnek egészséges volt eddig is, csak egyszerűen rosszul nézett ki.
Kevésbé zsírosodik a hajam, mondjuk ugyanannyira, mint az előző samponomtól, de ez nem esett vissza.
Gyorssegély. Röviden ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Gyorssegély. Röviden ennyi.

Timmesz

2015. május 17.

Iparfumeria-ról rendeltem,a hajolajával együtt.Az olaj csodás,de a sampon nekem egyáltalán nem vált be.Kimondottan nem szeretem használni,és nekem az ég világon semmitse tesz a hajammal.Kicsit zselés állaga van,ami miatt nálam nagyon nehezen habzik,és borzasztó nehéz eloszlatni a hajamon.Az illata finom,de már-már kicsit tömény.Nem veszem újra,sőt a fele még áll a polcon,pedig tényleg próbálkozom vele néha-néha,hogy hátha most más lesz,de semmi. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Lills

2015. április 21.

Ezt megint benéztem, mert olvastam pár nagyon jó véleményt blogokon, külföldi honlapokon, és meg is rendeltem. Először nagyon tetszett, kevésbé zsírosodott a hajam, meg minden, de amikor már inkább száraz volt, mint normál, zsíros hajtővel, komolyan még korpa is elkezdett megjelenni néhány helyen, plusz fénytelen lett, nem olyan puha tapintású, mint általában, elkezdtem gyanakodni. És (javítsatok ki, ha rosszul tudom), de megint egy szilikonmentes samponhoz van szerencsém. Kétszer használtam ez előtt ilyet, mind a kétszer borzalmas volt a hajam. Hát azokhoz képest kifejezetten jó a Bonacure (pl. az Aussie után hullott is a hajam, meg majdnem 10 centit kellett vágni belőle hogy vállalható legyen), de egyébként ez sem lett a szívem csücske. Nem olyan rossz a helyzet, de nagyon válogatós vagyok hajápolásban, és ami nem tökéletes az nem ér többet 2 csillagnál.
(Persze mindenki haja más, és én elhiszem, hogy sokaknak csodás lett a haja a szilikonmentességtől, de nekem egyrészt nincs kedvem kivárni azt a pár évet meg megszabadulni attól a pár 10 centitől, másrészt bőven lehet olvasni arról is, hogy van, akinek nem jött be, és inkább nem próbálkozok, maradok a műanyagréteggel a hajamon mert nekem így jó.)
Na, de a samponról még egy kicsit: az illata tényleg nagyon jó, igazi rózsaillat, imádom. Állaga nagyon sűrű, tömény, szinte zselés. Nagyon kevés kell belőle, nekem így is elég jól habzott. Picit drága, és örülök, hogy nem vettem meg a nagyobb kiszerelést, pedig gondolkodtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Dicaprylyl Ether, Panthenol, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Glyceryl Oleate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Cocamide MEA, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Benzophenone-4
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Parfum/Fragrance, Geraniol, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.