Schwarzkopf

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A száraz, sérült, töredezett hajra való hajápoló család tagja. BB 7-in-1 balzsam,  melyet száraz v nedves hajvégekre kell felvinni, öblítést nem igényel. Könnyebb kifésülhetőséget, kevesebb töredezett hajvéget, könnyű, intenzív táplálást ígér.

Eedina

2017. április 23.

A tégelyes hajpakolástól eltérően ennek a terméknek az illata és az állaga is borzalmas. Teljes egészében pénzkidobás, pozitív hatásáról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

zengopitypang

2017. április 3.

Tényleg csak parfümnek jó :D a hajammal semmit nem kezd az illatosításon kívül, de arra nagyon jó, viszont én nem ezért vettem. Az illata miatt sem kap többet 1 csillagnál, mert nem ez lenne a funkciója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

AmethystGhost

2017. április 3.

Töredezett hajvégek ellen nem ér semmit sajnos. Vizes hajra használom, nem zsírosít. Az illata elég erős, édes, nekem végül is bejön, de illatosításon kívül nem sok mindenre jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

schzsofi

2016. november 8.

Még csak egyszer próbáltam, de az illata tökéletes számomra. Felkentem, még sosem használtam krémes állagú hajvégápolót; de tetszik, a hajam beszívja. Remélem pár hét után jó véleménnyel térhetek vissza, reménykedem. :)

UP: szerintem egyáltalán nem jó semmire... maximum hajparfümnek :D lehet nagyon kritikus vagyok, de semmi változást nem vettem észre, rákenhetném egyszerre az egész flakonnal, akkor sem látnék változást. Maradok az olajos hajvégápolónál, ezt meg csak a jó illata miatt használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

balankaa01

2016. szeptember 24.

Öö.. az itteni vélemények alapján vettem meg ezt az izét, sajnos úgy tűnik, én leszek az, aki lepontozza. Ennyi tudásért én 100 forintot is sajnálnék érte.
Minden hajápolót nedves hajon használok, mert az összes jobban bevált így. Ez meg sehogy. A hajam vége enyhén tördezett, de NEM szalmaszerű. Nos, ezzel az volt. Tulajdonképpen nem is értem. A szaga nekem nagyon tolakodó, ami valóban napokig érződik, de én ennek annyira nem örülök.
Gondolom, továbbadom majd... sajnálom, hogy nem lettünk barátok, pedig szerettem volna :(

Update: Egészségügyi vágás után vagyok, adtam neki még egy esélyt, kenegettem, azt hittem, egészséges hajon működik, de arra lettem figyelmes, hogy gyorsabban törik a hajam vele. Vagy csak annyira utálom, hogy behallucinálok minden hülyeséget.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Karolina232

2016. augusztus 24.

Nem szoktam krémes textúrájú hajápolókat használni, de gondoltam egy próbát megér, ezért mikor akciós volt beszereztem belőle egyet. Tulajdonképpen teszi a dolgát, finom az illata, hidratál de csak ideig-óráig. Másnapra a hajam újra szárazzá válik, ezért elég sűrűn kell kenegetni hogy tartós legyen. Nem rossz termék de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 24.

pambeesly

(!)
2016. augusztus 1.

sokféle hair repair terméket próbáltam már a vastag szálú, töredező végű hajamra, de ez a top3ban van. lassan egy éve megvan, minden hajmosásnál használom, az üveg mégis majd' félig tele van. akciósan vásároltam, de mivel nagyon elégedett vagyok vele, újravásárolnám teljes áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Ancsibaba1993

2016. július 29.

Amióta csak ezt használom a hajvégeimre, azóta rohamosan jönnek rendbe a hajvégeim. Egy egészségügyi vágás után testvérem tanácsára elkezdtem ezt használni,és azóta azt vettem észre hogy nem töredezik,jobban látszik a hosszán is hogy nől,és puha,rugalmas tőle. Az illata isteni,és ami külön tetszik hogy hamar beszívódik és nem nehezíti el a hajat,használata után csak az ápoltság látszik meg rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

FKingu

2016. május 10.

Imádom az illatát, sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Imádom az illatát, sokáig megmarad.

bogyika

2016. március 22.

Először a hasonló termékcsaládból a Diamond Color hajszínvédő hajvégápoló olajat használtam. Nagyon jó illata volt és meg voltam elégedve, majd egy leárazáskor találtam rá erre. Annyit mondok, a krémes hajvégápoló sokkal hasznosabbnak bizonyult az olajosnál. Puhább, hamar beszívja a tápanyagot és nem nehezíti el a hajat. Az olajos is beszívódik, de nekem kicsit nehezebben száradt meg és nem lett annyira puha, mint a krémes esetében. Ízlések és pofonok, de nekem inkább a krémes. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.