Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2014. március 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A sérült, töredezett hajra való hajápoló család tagja, tápláló omega olajjal, pantenollal, proteinnel és keratinnal.  Megelőzi a hajvégek töredezését, fényessé teszi a fakó hajat.

Kiszerelés: 250 ml

Cicuka22

2018. november 12.

Borzasztóan zsírosít!!! Katasztrófa a hajam tőle. Annak jó, akinek nagyon száraz a haja...talán. Illata és állaga jó, a habzása is szuper. Puha lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

kispajkos

2018. augusztus 1.

Imádom az illatát az Essence ultime samponoknak, talán ezért is térek hozzá vissza időről időre. Az ápolás nagyon ráférne a hajamra, de eddig nem sok változás történt, talán puhább a hajam tőle. Sajnos nagyon zsírosít. Gazdag, krémes, jól habzó sampon. Az illata miatt nehéz leszokni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Jaslindore

2017. szeptember 13.

Már alig kapni valahol ... 50%-os kuponnal vettem tavasszal, most fogy el, szerettem, illatos, puha hajat eredményezett, némi dúsító hatással. Teljes áron picit drágának tartom. Essence testvérei közül a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

guccigirl

2017. február 9.

Sajnos le kellett szoknom erről a samponról. Szerettem az illatát, állagát, sőt, egészségesebbnek is tűnt tőle a hajam, viszont nagyon gyorsan zsírosodott. Lehet, hogy száraz hajra jó, de nekem már nem barátom (2-3 alkalommal újra vásároltam, de egyre rosszabb lett.. :-( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

generalnagy

2017. február 3.

Nemrégen vettem meg kuponnal féláron, így megérte, a teljes árán biztos nem venném meg. A csomagolása nekem full arany színű, biztos újítottak valamit rajta. Nekem nagyon bejött az illata, tetszik, hogy mosás után is érezhető kicsit. Nem igényel utána a hajam balzsamot, ráadásul nagyon szép fényes tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

kreammania

2017. január 27.

Nekem nagyon hosszú hajam van és ezért szeretem volna valami jó sampont beszerezni és erre esett a választás.Az illata tetszik,és használat után puha lesz a hajam,én a balzsammal együtt használom.Ami negatívum,hogy nekem ettől picit jobban zsírosodik a hajam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

Brigitta0217

2017. január 11.

Nekem bevált , nagyon puha tőle a hajam , használom a sampont - balzsamot és a pakolást is. Kevés kell belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Szila20

2016. november 12.

Nem vagyok túl kritikus samponok tekintetében, elvégre - számomra - minden eddig kipróbált termék megfelelően tisztított, aztán vagy adott valami pluszt, vagy nem. Nos, ez nem ad... nincs nagy baj vele, káros hatásokat sem érzékelek a hajamon, de tényleg nem nyújt semmi különlegességet, ami miatt azt mondanám rá, hogy ez egy jó sampon. Ráadásul, engem az "illata" (amit én inkább hihetetlenül erős szagnak mondanék) nagyon zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

mmartina97

2016. november 9.

A Tescoban vettem 900 Ft-ért,azt gondoltam,hogy talán végre találok egy jó sampont,de nem.
Már egy ideje használom,lelapult,száraz lett tőle a hajam és hullik,továbbá korpásodik. Senkinek nem ajánlom.
Nekem annyira elvette a kedvem,hogy ebből a termékcsaládból több sampont nem is fogok venni.
Sajnálom,hogy nem vált be,pedig én nagyon szerettem volna szeretni.
Szívem szerint egy csillagot sem adnék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Sajnálom,hogy nem vált be,pedig én nagyon szerettem volna szeretni.
Szívem szerint egy csillagot sem adnék rá.

szilvasitimea

2016. október 7.

Egyszer használtam eddig a balzsamjával együtt...Hát valami csodaszer! A szőkített töredezett hajamat nagyon puhává varázsolta! Imádtam! Csak sajnos nekem egy kicsit drága, hogy többször újravegyem. De eddig a legjobb, ami bevált a hajamra. Illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.