Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andi21, Módosítva: 2016. december 21.

Kategória:   Hajfestékek

Ammóniamentes.

sucette

2014. március 6.

Egyszer találtam ilyet, azóta nem. A szőke hajamba tettünk sötétebb szőke tincseket, kopott ugyan, de természetes hatású lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 6.

Cunika

2013. július 13.

nekem a 225 ös gesztenyebarna van meg belöle elötte a 220 as sötétszökét használtam azis szép volt, 330 forintért veszem és nekem nagyon bejött szép a szine tartós ,bár pár mosás után fakul de gondolom ez más festékeknél is igyvan., a balzsam is sokáig elég jó illatú és használ is!! Szóval én megadom rá a maximális csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Kata lizator

2013. március 3.

Én teljesen meg voltam vele elégedve, egy huzamosabb ideig ezzel festettem a hajam (vörösesbarnával). Az is nagyon bejött, hogy adtak hozzá balzsamot, jó az illata!
De azóta váltottam hennával való hajfestésre, merthát ezek a szintetikus festékek sokat fakulnak 1 hónap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

hunci07

2013. január 28.

Anyának nagyon bevált és jó benne, hogy ammónia mentes, szóval nem roncsolja úgy a hajszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

RedDemon

2012. október 2.

A rengeteg balzsamnak nagyon örülök, mindig ettől szép a hajam, de más festékekhez csak egy kicsi tasakkal adnak... Engem ilyen apróságokkal meg lehet fogni! A festékről annyit, hogy jó az illata, szép a színe(gesztenyebarnát vettem), elégedett vagyok a végeredménnyel, a tartósságát még nem tudom megítélni, mivel most festettem be vele, de bízom benne, hogy jó lesz, mert szeretnék kitartani már végre egy hajfesték márka mellett, és a balzsam már meggyőzött! :)
Update: komolyan nem gyártják már?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Update: komolyan nem gyártják már?

vikkancs

2012. augusztus 29.

2x festettem vele a hajamat.. nagyon megvoltam vele elégedve, mivel nagyon-nagyon tartós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Linuxo

2012. augusztus 9.

Abszolút jó kis festék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Abszolút jó kis festék.

Málni

2012. július 17.

Én a Dark violetet vettem belőle euros boltban (580Ft-ért), tetszett, h ammónia mentes és ajándék balzsamot is adtak mellé. Nagyon jó a színe, viszont totál kiszárította a hajamat:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

pottomlina

2012. május 28.

Én a barnás feketét szoktam ebből venni és meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Én a barnás feketét szoktam ebből venni és meg vagyok elégedve vele.

Yndre

2012. április 23.

Egyszer kipróbáltam, de nagyon nem jött be. Én szőkére festem a hajam és általában problémám szokott lenni "sárgítással". Ezért általában a hamvas árnyalatokat keresem, azok nálam jobban beváltak. Ha jól emlékszem talán ebből is hamvas árnyalatot vettem, de katasztrófa volt. Olyan sárga lettem, mint Csőrike és borzasztóan kiszárította a hajam. Sajnos a sárga fejem másoknak is feltűnt és sokan megjegyezték, hogy most miért ilyen sárga hajam?! Nagyon sokféle festéket kipróbáltam már, de ez volt az egyik legrosszabb... Ja és elég "műgyümölcsös" illata van ami borzasztó, annál már a tömény ammónia is elviselhetőbb lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Antioxidánsok: Thioctic Acid, Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology