Schwarzkopf

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kategória:   Hajápolás

Hajvasaló használata nélkül is intenzíven simítja a hajat, és hatása hosszan tart. Elbűvölő fényt és rugalmasságot biztosít.

lisbeth10

2019. április 23.

Kár, hogy mínusz csillagot nem lehet adni, annyira nem szerettem
Még gimi elején ruháztam be rá, mert nagyon oda voltam az egyenes hajért, hajvasalót pedig akkoriban nem akartam használni
Most, hogy megláttam az oldalon eszembe jutott, milyen volt.
Ahogy felkentem a hajamra, kicsit mintha ragacsos érzés is lett volna. Megszárítottam, hát egyenesebb nem lett,
ellenben, megmagyarázhatatlan módon szöszökkel lett tele. Gusztustalanul nézett ki!
Megváltás volt, amikor kimoshattam a hajamból. Most, hogy már nem az első hajegyenesítő terméket kipróbáltam, rá kellett jönnöm, hogy kamu az összes :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Kár, hogy mínusz csillagot nem lehet adni, annyira nem szerettem
Most, hogy megláttam az oldalon eszembe jutott, milyen volt.

rocknrose

2017. június 26.

Fú, szerintem ez már nekem is egy jó 10 éve meg van... még nővéremtől kaptam samponnal és balzsammal együttes csomagban, úgy örültem neki mint majom a farkának. Persze hatása nálam sem volt sok, finom volt az illata, de sajnos zsírosította a hajat rendesen. 2 csillag az illatáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

MolnarKitty

2017. június 23.

Párszor használtam amikor megvolt és nem láttam hogy egyenesebb lenne tőle a hajam Leginkább csak ott állt míg meg nem romlott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

rosa.love

2014. augusztus 9.

Ezt a krémet még gimiben nyúztam sokat...jó 10 éve. Akkoriban még nem volt hajvasalóm, körkefével szenvedtem minden áldott hajnalban, de persze mire beértem az iskolába, a reggeli párától szanaszét állt az amúgy hullámos hajam.Bizony ez a krém sem segített rajta, pedig úgy örültem,mikor anyukám megvette...akkoriban még nem tudtam, hogy minden reklámszöveg nagyjából hazugság. Szóval lelkesen használtam a samponjával és balzsamjával együtt,abban a reményben,hogy pár hét múlva olyan egyenes lesz a hajam,mint a plakáton lévő gyönyörű ázsiai nőnek. Persze nem lett, máig emlékszem a hatalmas csalódásra és becsapottság érzésre,amit ez okozott...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 9.

L.A.Izabella

2014. január 19.

Hol lehet még ezt kapni??? Egyik boltba sem látom már. Vagy más a csomagolása, esetleg a neve? Pedig nagyon szerettem. Mindig vasalom a hajamat, és ezért is használtam ezt is. Vasaló nélkül nem próbáltam, de vasalóval több napig is gyönyörű egyenes és fényes volt a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 19.

barbii1998

2013. október 28.

Én csak azért ahsnzálom, hogy hajvasalóval tartósabb legyen az egyenesség. De arra csodaszer. Enélkül, kisimítva begöndörödik a hajam perceken belül. Ezzel a krémmel viszont több napig is egyenes.*-* 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 28.

Charis

2013. szeptember 23.

A fodrász barátnöm mondta el pontosan hogy hogyan kell használni ezt a terméket. Megkértem vasalja ki a hajam, kérdezte van-e vmilyen hövédö vagy egyenesítö krémem. Ez van. Tehát: hajamat megmosta, majd törülkõzö száraz hajamra kb 2 cm átméröjü krémet nyomott a tenyerébe, eloszlatta a tenyerén, és a hajam alsó harmadára kente. (kb váll alá érö, dús, erös szálú hajam van) A szárítá így történt: lapos hajkefével (nem pedig körkefével!) egyenesre húzkodta a hajam szárítás közben. Az eredmény: mintha ki lett volna vasalva a hajam, söt sokkal kevesebb ideig kellett szárítani mint enélkül a krém nélkül. Kb fél óra mulva vasalóval kivasalta. (hajszárítás után azonnal sohasem szabad hajat vasalni) Valami meseszép lett a hajam. Szóval nálam 5 csillagot ér ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 23.

loribaba

2013. február 7.

nagyon nem tetszik az állaga se jó és hatása sincs szerintem. pénzkidobás volt megvenni, nem ajánlom senkinek !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Hencida

2013. január 24.

Iszonyúan zsírosodott tőle a hajam. Korábban használtam, de leszoktam róla, mikor rájöttem, hogy ettől lett mindig nehéz és zsíros a hajam. Egyetlen pozitívuma, hogy jó az illata, semmi több...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Vanda

2012. június 12.

Jó balzsam, bár nemérdemes sokat használni és inkább kevesebbet , mert könnyen zsírosodik ettől a haj. :) de hatása tényleg az amit ígér !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 12.

Hidratálók: Chitosan PCA, Propylene Glycol, Glycerin, PCA, Hydrolyzed Keratin, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PCA h