Schwarzkopf

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2019. január 8.

Kategória:   Hajápolók

Hajápoló spray 8 különböző olajjal, valamint keratinnal

csajszi12

2021. szeptember 20.

az én hajamat szárítja,nem szeretem,az illata nem rossz de kb ennyit tud...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

az én hajamat szárítja,nem szeretem,az illata nem rossz de kb ennyit tud...

kozmakinga

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 3.

Az ilatával nincs bajom, ha nedves hajra fújom száradás után kiszárítja a hajam. Ha szárazra fújom semmi hatása, viszont másnap moshatok is hajat miatta, annyira zsíros lesz. Nem hiszem hogy elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

kittikorbel

2021. június 17.

Tini koromban sokat használtam gliss kur termékeket, aztán abbahagytam, más típusú samponokat használtam. Jelenleg ismét el kezdtem használni, számomra ugyan az maradt. Kifesulheto a hajam, fura az illata, de semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Huki

2021. március 28.

Vizes hajra fujva konnyu kifesulest eredmenyez, viszont szaraz erzetu lesz a hajam tole szaritas utan, kellemes illata van, nem veszem ujra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

Emma23

2021. március 3.

Vizes hajrá fújom és szépen ki tudom fésülni a hajam. Jó az illata de puhább nem lesz. Nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Beya93

2020. szeptember 23.

Nekem olyan semmilyen. Nedves hajra fújom, könnyebben kifésülhető lesz tőle, de ennyi, semmi extra. Az illata meg nem tetszik, nagyon mű, kicsit talán férfias is. Elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

RowenaC

2020. július 30.

Hát, kifésülhetőbbé teszi a hajat. Az illata jó, és puhább tőle a hajam. Ezt csak nedves hajra szoktam fújni, akkor elég jól működik. Nem hiszem viszont, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Picur999

2020. május 27.

Eddigi kedvenc balzsamom :) Nagyon szép tőle a hajam, és könnyen ki is tudom fésülni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Diamond26

2020. április 26.

Mindig használok valamilyen nem kiöblítendő hajápoló, amit száraz hajra is lehet fújni. Ez pont most fogyott el, száraz hajra fújtam, kb 1-2 óráig szép is volt a hajam, majd újra "kiszáradt". Az illata tetszett, de mivel elég rövid távon hat az én hajamon, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

RoseGold88

2020. április 17.

Több, mint fél éve használom, nekem nagyon nem vált be. Amikor nedvesen ráfújom a hátközépkig érő hajamra, akkor még jó. De amikor megszárad, akkor nagyon sprőd és száraz lesz. Megfigyeltem, hogy ha nem fújom rá, akkor sokkal jobb a hajam állaga. Az illata miatt használom, inkább illatósítóként. Alig várom, hogy elfogyjon, soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.