Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 10.

Kategória:   Hajápolók

Erősen igénybevett, töredezett hajra.

Az Amino-Proteinnel gazdagított formula hatékonyan helyreállítja a hajállományt. Az azonnali kifésülhetőségért és selymesen lágy, sima hajért.

sandyh

2019. április 11.

5 éve kaptam az alján még mindig van egy kicsi mert mindig elfelejtem. Nagyon szerettem és szeretem előtte a liquid silket használtam. Ez sajnos megszűnt azt pedig sehol nem találom. Viszon mivel mostanában újra elkezdtem ezt használni így rájöttem imádom és végigpróbálom az összeset. Nagyon könnyen ki lehet a fújás után a hajat gubancolni, fésülni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 11.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Az évek során sok gliss kur expressz hajregeneráló balzsamot kipróbáltam már. Nekem valahogy mindegyik hatása egyforma, de legjobban ez a lila, fekete és az arany csomagolású jött be, ezért többnyire ezt a hármat váltogatom. Minden nap használom, befújom vele a hajam és úgy érzem sokkal könnyebb a fésülködés. Jó hatással van a hajamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

panelli

2017. augusztus 24.

Szerintem àrkategóriàjàt tekintve szuper. Hozza, amit ígér, az én mosàs utàn azonnal barigöndörré vadulni óhajtó tollamat is szép gubancmentessé teszi. Az illata is teljesen rendben. Csodàt nem tesz, de korrekt kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Moncsi1989

2017. április 19.

Egyszerűen imádom!!!
Minden hajmosás után használom, szép fényes lesz tőle a hajam, és könnyen ki lehet vele fêsülni a hajat! Szuper :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Egyszerűen imádom!!!

Pantene

2017. március 27.

Nem lettünk barátok. A használata után is ugyanolyan száraz a hajvégem, mint előtte. Az illata tetszik, de más pozitívumot nem tudnék kiemelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Fancsaaa04

2017. március 26.

Az én dús, göndör, száraz hajam imádja! A hajpakolásával együtt használom és hihetetlenül jót tett a hajamnak. Szeretem nagykn, abszolút 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

dijus

2017. március 17.

Ez a fajta termék egy katasztrófa. Nemhogy puhává, de ég kifésülhetővé sem teszi a hajamat! El sem tudtam használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

hesychia

2017. március 5.

Használtam már egy másik változatát, azt szerettem volna újravenni de nem találtam a polcon. Hosszas toporgás, keresgélés és olvasgatás után nagyon profi és jól megalapozott döntést hozva végül ezt vettem meg, mert ennek tetszett legjobban a színe. Meggyőződésem, hogy ez az egy különbség van köztük.

Egyébként nagyon bevált, imádom, biztosan újra fogom venni ezt, vagy egy dekoratívabb rokonát. A hajam extra vékony de legalább kevés is, tartás nulla de cserébe gubancolódik mintha nem volna holnap; ez a termék nekem arra kell, hogy hajszárítás előtt a segítségével ki tudjam fésülni. Ezt maximálisan teljesíti, akadálytalanul siklik a fésű, emellett finom illata van és nem nehezít, nem ragacsosít, nem zsírosít, nem lapít. Eleinte nem mertem sokat fújni vele, de egy ideje már elhagytam a nehéz balzsamokat és csak ezt használom gátlástalanul meg egy könnyebb szérumot. Puha és fényes a hajam, hajvégek teljesen rendben, de nem tudom konkrétan ez a fújka mit hoz mindebből a kapcsolatba.

Szerintem annak, aki az enyémhez hasonló hajtípussal küzd egy tök jó termék lehet (de egyébként inkább maga a terméktípus hasznos a rutinba, nem feltétlen pont ez vagy egyáltalán a Gliss Kur.) Erősebb, dúsabb, inkább zsíros hajjal nem biztos, hogy bármit csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

szandracska

2017. március 1.

Nem jött be. Amikor kezd a hajam zsírosodni, akkor nagyon furcsa lesz a tapintása (csak ennél a terméknél tapasztalom ezt, egy másik Gliss Kur-nál nem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

tunderelefant

2017. február 24.

Mindig másikat veszek ezekből, de igazából ugyanazt csinálják szerintem :D Nagy különbséget nem vettem észre még közöttük. Könnyű fésülhetőség, csillogóbb lesz a haj és kevésbé töredezett. Én csak GlissKurt használok a hajamra, együtt tökéletesek.
Száraz hajon is kipróbáltam már, akkor is szuper, nem marad tőle ragacsos a haj, simán beissza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.