Schwarzkopf

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Hajápolók

Kétfázisú spray kettős hatással:

1. szépítő hajolaj a fényért és simaságért,
  2. a hajszerkezetet megújító Omegaplex®-et tartalmazó regeneráló formula a haj belső szerkezetének megújításáért.

LiiL

2019. május 17.

Tipikus gliss kur kence, az illatta of course nagyon finom, de semmi extra. Hirtelen felindulásból vettem meg a festett hajas verziójával egyetemben (ami nekem viszont 100%-os) mindkettő le volt árazva. Elhasználtam, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

GELOKA

2019. április 3.

Én egy rossmann kiárusítás alkalmával találkoztam vele 370.- ert vettem meg az elsőt. Haza mentem hajmosás után ki is próbáltam,száraz hajra, majd újra szárítási teknikával. Fényes, sima, csomózózodás mentes lett tőle a hajam. A nap bármely szakában ha bele tűr párom a hajamba simán végig tudja húzni a kezét a fajam végéig. Nem kocolódik tőle.ennek nagyon örülök és mivel nem zsírosodik tőle a hajam elmentem és vettem még 2 flakonnal. Az illata nem egy nagy szám de kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Dorika007

2018. október 26.

Hát ez nem volt egy jó vétel, az illata miatt adok 3 *-ot, meg mert legalább nem roncsolja a hajat. Nem tudok eléggé keveset fújni a hajamra belőle mert annyira zsírosít. Először nem értettem miért zsíros egyből a hajam hajszárítás után, hát ettől. Igyekszem csak a hajvégekre tenni, de azért várom már hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Pikvuo

2018. augusztus 14.

Húú imádom az illatát! Alig várom, hogy mosás után befújhassam végre vele a hajamat. Bár a hatását nem nagyon érzékelem, van amikor szép,fényes lesz tőle a hajam, van amikor teljesen fakó marad. Elhasználom ami még van belőle, de most ezt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Brbgi

2018. július 18.

Nagyon szeretem az illatát, és nagyon jó hatással van a hajamra. A balzsamjával és samponjával használom együtt és nagyon bevállt. Szép fényes és egészséges lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Roni

2018. március 2.

Én nagyon szeretem ezt a sprayt - majdnem mindennap használom, hol száraz hol vizes hajon. Nagyon finom illata van, és szépen karban tartja a hajamat. Párhuzamosan használom a GLISS KUR OIL NUTRITIVE FOLYÉKONY HAJVÉGÁPOLÓval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

doriveszter

2018. január 24.

nemtudom, hogy én használom-e rosszul(ha egyáltalán lehet rosszul használni) de a hajvégeim olyan szárazzá és szálkássá, kócolódóvá válik, hogy nem tudom kifésülni
nagyon nagy kár, mert a termékcsalád összes tagját imádom, de ezzel nem tudok kibékülni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Fruzsina0620

2018. január 9.

Én annyira szeretem ezt a hajpakolást! Olyan praktikus, hogy csak ráfújom a hajamra, nem kell lemosni. Az illata nekem egy picit pasis, de egyáltalán nem vészes. Használata után sokkal selymesebb a hajam, tapintása sem száraz. Gyors és hatékony! Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

RarityRose

2018. január 8.

Inkabb maradok a hagyományos olajnál, nekem az ilyen fujos sprayoktól ragad a hajam.. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

rerita

2017. szeptember 26.

Nagyon erős az illata, szerintem egy minimálisabb erősségű illat jobb lenne. Puha lesz tőle a haj, nem kell lemosni, praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.