Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Hajápolók

Gliss Kur Fiber Therapy Express-Repair hajszerkezet megújító hajbalzsam - hajfestés és hajformázás során sérült hajra. Az OmegaPlex®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen.* Elősegíti a kifésülhetőséget.
*A Fiber Therapy hajszerkezet megújító hajpakolás együttes használatával.

Vicus

2019. október 23.

Nagyon jó illata van és selymessé teszi a hajamat, könnyebb kifésülni, de azért csodát nem csinál. Olyan, mint a többi Gliss Kur hajspray.
A flakon vége felé eléggé ragadós lett tőle a hajam, így az utolsó pár adagot inkább kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

nagygore

2019. október 17.

Ez a termék nekem nagyon bevált sokat segített a hajamnak,a samponjával,balzsamjával és hajpakolásával együtt használtam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

sera6

2019. október 6.

Segíti a könnyű kifésülést, nem nehezíti el a hajam, és sokáig megmarad a jó illata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

kikim

2019. szeptember 18.

Nekem teljesen bevált. A vékony, gubancos hajam könnyedén ki tudom vele fésülni. Már a harmadik dobozzal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Samantha

2019. szeptember 9.

Nagyon jó termék. Két perc alatt kifésültem a mosás után gubancos hajamat. Dússá és fényessé tette. Nem lett zsíros. Kevés is elég belőlem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

KBeatrix98

2019. augusztus 30.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Hajmosás után használom és hajszárítás után. Nagyon száraz hajammal egyszerűen csodát tesz! Nem szabad belőle túl sokat fújni, mert úgy másnapra zsíros hatást kelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

erasm98

2019. augusztus 29.

Jelenleg ezt használom, hajmosáskor fújok a hajamra és nagyon könnyű kifésülni tőle a hajam. Balzsam, regeneráló hatása szerintem egyáltalán nincs, de ezt nem is ettől a terméktől várom el. Az illatát is szeretem, jellegzetes, kellemes
De szerintem ha elfogy, leváltom, annyira nem lett azért nagy kedvenc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

De szerintem ha elfogy, leváltom, annyira nem lett azért nagy kedvenc

Puszedli83

2019. augusztus 20.

Puha, fényes lesz tőle a hajam. Nem zsírosít, bár próbálok nem túl sokat fújni. Könnyen kifésülhető, az illata is nagyon jó. A hajvasalást is könnyebbé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

infinitypurple

2019. augusztus 20.

A Farmasi keratinos termékei mellett ezt is szívesen használom a hajamra, nekem be vált. Puhább lesz tőle a hajam, valamit sokkal könnyebb kifésülni is. Mindenféleképpen hatásos, ráadásul az illata is jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Asianlover

2019. július 20.

Sajnos nem annyira hatèkony a hajtöredezès ellen, mint a règi Oil Nutritive volt, de mèg ìgy is azt mondom, megèri hasznàlni. Nem nehezìti el a hajat. Az illata nekem màr tùl sok, jobb a tartòssàga, mint jòpàr parfümnek manapsàg :) ebből kicsit visszavehetnènek. Azt inkàbb zavarònak tartom a Gliss Kur hajàpolòk között, hogy kb. ugyanaz van ìrva mindegyikre, ìgy elèg nagy lutri, hogy kb. szìn alapjàn melyiket vegyem le a polcròl... legközelebb kipròbàlom valamelyik testvèrèt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.