Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Kategória:   Hajápolók

Gliss Kur Fiber Therapy Express-Repair hajszerkezet megújító hajbalzsam - hajfestés és hajformázás során sérült hajra. Az OmegaPlex®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen.* Elősegíti a kifésülhetőséget.
*A Fiber Therapy hajszerkezet megújító hajpakolás együttes használatával.

andikov90

2020. augusztus 11.

A pozitív vélemények alapján vásároltam meg, de nálam nem igazán látványos a hatása. Próbáltam száraz és nedves hajra is fújni, de azt leszámítva, hogy könnyebben kifésülhető a hajam, ugyanúgy szálkásodik és törik sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

RowenaC

2020. július 28.

Csomagolás: Átlagos.
Illat: Nagyon finom illata van, ez a kedvencem illat szempontjából.
Hatás: Nagyon puhává tette a hajam, viszont nem vagyok benne biztos, hogy nem az akkori hajpakolásom volt e ennek az oka. Mindenesetre könnyebben tudtam kifésülni tőle a hajamat.
Praktikusság: Ennek is könnyen leesik a kupakja.
Újra venném e: Igen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Csomagolás: Átlagos.
Illat: Nagyon finom illata van, ez a kedvencem illat szempontjából.
Praktikusság: Ennek is könnyen leesik a kupakja.
Újra venném e: Igen.

ppond

2020. június 21.

Ez a lila a kedvencem, isteni illata van! Száraz hajra használom csak mert ha vizes hajra fújom és úgy szárítom meg, összetapad tőle, egyébkent nem :) Ujravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

niksii

2020. június 13.

Jó kis termék! Nagyon finom illata van, szeretem. Minden hajszárítás előtt ezt használom, miután ráfújtam tökéletesen ki tudom fésülni a hajamat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

sparksy

2020. május 14.

Up.: Azért lett száraz vele a hajam, mert még jobban dehidratálta, október óta követema a CGM-et a samponom kivételével (bioderma node ds+, sajnos a viszketés minden más samponnal előjön, de most 1 mosás yves rocher sampon, 2. bioderma).
Gyönyörű lett a hajam, rá sem ismerek, SOHA a büdös életbe nem fújom ezt többé a hajamra

Imádom az illatát, olyan mint valami drog, függőséget okoz. Az ehhez való balzsammal együtt használom, mivel körülbelül mindegyik ugyan annyit képes a hajamon segíteni, illat alapján választok és ez abban is aranyérmes.
A hosszú hullámos, néhol már egyenesen göndör hajamat, ilyen termékek nélkül lehetetlen kifésülni. Olyan nincs, hogy ne lenne ilyen itthon. Minden nap befújom vele reggel a hajam, sajnos a 3. napra már így is száraz lesz a hajam vége, de ezzel nem nagyon tudott semmilyen termék hosszú távon segíteni. Eddig ez a legjobb, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Zsozsi20000118

2020. május 4.

Nagyon finom illata van, a nehezen kezelhető, vékony szálú hajamat nagyon könnyen kifésülhetővé és puhává tette. Mindenképpen újravevős!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Tallis

2020. április 25.

Sajnos fogalmam nincs, hat-e, mert a szagától felfújás pillanatában émelyegni kezdtem, és majdnem el is hánytam magam míg le nem mostam.

Ergo újabb hajmosás, balzsamozás, ami nem feltétlen tett jót az amúgy is igénybevett hajamnak.

Minusz egyet is adnék, ha tudnék... komolyan... borzalmasan büdös!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

Minusz egyet is adnék, ha tudnék... komolyan... borzalmasan büdös!!

Purrfect

2020. április 14.

Imádom az illatát és tényleg könnyebb kifèsülni vele a hajam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Imádom az illatát és tényleg könnyebb kifèsülni vele a hajam. :)

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 6.

Mindig glass kur sprayt veszek, ezt most próbáltam ki és ez is nagyon tetszik, bár nem ennek van a legjobb illata. Hatott, mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 6.

TheGirl

2020. március 31.

Kellemes illata van, nem zsírosít és könnyebb kifésülni a hajamat tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Kellemes illata van, nem zsírosít és könnyebb kifésülni a hajamat tőle.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.