Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Hajápolók

Gliss Kur Fiber Therapy Express-Repair hajszerkezet megújító hajbalzsam - hajfestés és hajformázás során sérült hajra. Az OmegaPlex®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen.* Elősegíti a kifésülhetőséget.
*A Fiber Therapy hajszerkezet megújító hajpakolás együttes használatával.

sparksy

2019. június 5.

Imádom az illatát, olyan mint valami drog, függőséget okoz. Az ehhez való balzsammal együtt használom, mivel körülbelül mindegyik ugyan annyit képes a hajamon segíteni, illat alapján választok és ez abban is aranyérmes.
A hosszú hullámos, néhol már egyenesen göndör hajamat, ilyen termékek nélkül lehetetlen kifésülni. Olyan nincs, hogy ne lenne ilyen itthon. Minden nap befújom vele reggel a hajam, sajnos a 3. napra már így is száraz lesz a hajam vége, de ezzel nem nagyon tudott semmilyen termék hosszú távon segíteni. Eddig ez a legjobb, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

hennniii

2019. május 27.

Nagyon jó az illata és annyira puha utána a hajam, hogy csak szeretni tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Nagyon jó az illata és annyira puha utána a hajam, hogy csak szeretni tudom. :)

Lichike

2019. május 25.

Nekem bevált. Nagyon könnyen kezelhető utána a hajam, könnyen fésülhető. Valamennyire még szerintem a hajamat is puhította. Eddig ez a kedvencem a spray változatok közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Yvone

2019. április 17.

Könnyű kifésülhetőség, finom illat :) Hozza amit kell. Imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Könnyű kifésülhetőség, finom illat :) Hozza amit kell. Imádom :)

Klaudia1994

2019. április 8.

Évek óta képtelen vagyok kifésülés-könnyítő nélkül élni, ezen belül is kizárólag a Gliss Kur termékeit használtam mindig is. Szinte az összes "színt" kipróbáltam a termékcsaládból, de ennek az egyik legjobb az illata. Imádom, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Kremcica

2019. április 3.

Több flakonnal elhasználtam már belőle, ez olyan nem árt, nem használ termék számomra. A Gliss Kur családból ennek szeretem a leginkább az illatát, amúgy a fújós spray balzsamjaik között túl nagy eltérést hatásban nem érzek. Ha jobb formában van a hajam akkor elegendő a sampon után (bár nagyon függ milyen sampont használtam), de van amikor extra száraz a hajam akkor bizony nem táplál csak a benne lévő szilikonok segítenek kifésülhetőbbé és tapintásra simábbá tenni.
Amúgy a termékcsaládból a kétfázisú fújós és a pakolás tényleg szuper, azokat lehet újraveszem majd ezt viszont biztos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Riccah

2019. március 24.

Hozza, amit a többi fújós Gliss Kur is tud, könnyebben fésülhető a hajam mosás után, rémlik, hogy az illata kellemes volt. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Fehereszti

2019. március 9.

Nem csodaszer, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Zsíros a hajtípusom alapvetően, de néha ha nehezen fésülhető mert már hosszú és a zsíros hajra való sampontól szárazabb, pár fújás a hajvégekre és elnehezítés nélkül szépen selymesíti, könnyen fésülhetővé teszi. Szeretem az illatát is, egy jó terméknek tartom. Csak vigyázzatok a fújás során, párszor már majdnem sikerült hanyatvágódnom, mert csúszik a padló tőle ha rámegy! 😁🙈

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Noyko

2019. február 4.

Csodálatos!! Az illata tiszta vanílila,annyira feldob a haszálata! Ezért nemcsak hajmosás után,hanem hétköznapokon a száraz hajamra is használom. Hatása is jó a tördezett hajvégeknek. Plusz ha olyan sampont használsz aminek nincs extra illata,akkor azt is megmenti,sokáig érződik,időnként megcsap az illata. :) Ezért megéri fizetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

berniivagyok

2019. január 11.

Szerintem nincs olyan Gliss Kur kifesulospray amelyiket meg ne hasznaltam volna..😃
Jelenleg ez a fajta van meg,de mint az osszes tobbinel, semmi extra. Konnyu kifesulhetoseg es finom illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.