Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nora.magyar, Módosítva: 2013. január 16.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Melcsi922

2016. február 15.

Nekem a nagyobb kiszerelés van meg,én imádom!Az illata isteni,felvitel után pedig megtelik tőle a hajam élettel,és puhává varázsolja.Biztos vagyok benne hogy ha elfogy,újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

racskai_eniko

2015. február 3.

Hetente 2x használom,nekem annyi böven elég.:)Az illata magával ragadt,nagyon fini.A gliss kur termékek valóban nagyon zsirosítják a hajat ezért én ebből nem szoktam felvinni a hajvégeimre.Az eredmény:sima és puha haj,finom illattal.Kicsit drága de valóban megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 3.

Oraculum

2014. március 6.

Zsírosít és drága is, semmi sem történik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Zsírosít és drága is, semmi sem történik.

elfi777

2013. június 12.

Csak kipróbáltam, de hihetetlen finom illat, gubancmentes haj, száradás után fényes, de kissé laposabb frizura.
Kaptam, nem tudok viszonyítani árhoz képest, de a szokásos minőség megvan.
Négyest adok, mert a Gliss-ek gyorsan zsírosítják amúgy tőnél zsírosodó, végén száraz hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 12.

Kaptam, nem tudok viszonyítani árhoz képest, de a szokásos minőség megvan.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.